چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

یوفا ۱۱ سرمربی منتخب حاضر در لیگ قهرمانان اروپای این فصل را معرفی کرد که در گذشته بازیکنان مشهوری بودند.
یوفا ۱۱ سرمربی منتخب حاضر در لیگ قهرمانان اروپای این فصل را معرفی کرد که در گذشته بازیکنان مشهوری بودند.

به گزارش امروز آنلاین، اغلب سرمربیان تیم‌های بزرگ اروپایی در گذشته فوتبالیست بودند. به همین خاطر یوفا ۱۱ سرمربی منتخب را با سیستم ۳-۵-۱-۱ انتخاب کرده که در لیگ قهرمانان اروپای این فصل حضور دارند. ارنستو والورده (بارسلونا) و زین الدین زیدان (رئال مادرید) خط حمله این تیم را تشکیل می‌دهند. دیگو پابلو سیمئونه (اتلتیکومادرید)، پپ گواردیولا (منچسترسیتی) و آنتونیو کونته (چلسی) در خط میانی قرار دارند. سرخیو کونسیسائو (پورتو)، ماسیمو کاررا (اسپارتاک مسکو)، مائوریسیو پوچتینو (تاتنهام)، دارکو میلانیچ (ماریبور) و جیوانی فان برونکهورست (فاینورد) پنج مدافع این تیم را تشکیل می‌دهند و در درون دروازه شنول گونش (بشیکتاش) قرار دارد.

گونش (دروازه‌بان)

سرمربی کنونی بشیکتاش برای ۱۵ فصل دروازه‌بان ترابوزان اسپور بود و از سال ۱۹۷۲ تا ۱۹۸۷ از دروازه این تیم حفاظت کرد. او توانست شش قهرمانی در لیگ را تجربه کند.

کونسیسائو (مدافع راست)

سرمربی کنونی پورتو اولیت دوران بازیگری‌اش را نیز در این تیم گذارند و پیشرفت کرد. او توانست به همراه پورتو دو بار فاتح لیگ پرتغال شود. سپس به لاتزیو رفت و در سری A درخشید. او در این تیم جام برندگان اروپا را به دست آورد و فاتح سوپرجام شد.

پوچتینو (مدافع میانی)

او سرمربی تاتنهام است. پوچتینو پس از آن که توانست در نیوولز اولد بویز آرژانتین در کنار دیگو آرماندو مارادونا بدرخشد به اسپانیول رفت. او سپس برای پاری سن ژرمن و بوردو بازی کرد.

کاررا (مدافع میانی)

سرمربی کنونی اسپارتاک مسکو دوران موفق بازی‌اش در یوونتوس رقم خورد. او با این تیم توانست فاتح لیگ قهرمانان ۱۹۹۵-۹۶ شود.

میلانیچ (مدافع میانی)

او سرمربی کنونی ماریبور است. دوران موفق این بازیکن خیلی زود فرا رسید. او در ۱۷ سالگی برای پارتیزان بازی کرد و توانست فاتح لیگ یوگسلاوی شود.

فان برونکهورست (مدافع چپ)

سرمربی کنونی فاینورد پس از موفقیت در رنجرز اسکاتلند به آرسنال پیوست و توانست دو گانه را فتح کند. او سپس به همراه بارسلونا در سال ۲۰۰۶ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

گواردیولا (هافبک)

پپ که اکنون سرمربی منچسترسیتی است در لاماسیا رشد کرد. او یکی از بازیکنان صاحب سبک بارسلونا در آن دوران بود. در این تین توانست شش قهرمانی در لالیگا، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان و دو کوپا دل ری به دست آورد. گواردیولا سپس به ایتالیا رفت.

کونته (هافبک)

سرمربی چلسی در ۱۳ فصل حضورش در یوونتوس به عنوان بازیکن توانست پنج قهرمانی در لیگ ایتالیا به دست آورد. او در فصل ۱۹۵۵-۵۶ فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد و در فصل ۱۹۹۲-۹۳ جام قهرمانی در یوفا را بالای سر برد.

سیمئونه (هافبک)

سرمربی کنونی اتلتیکو مادرید در اروپا در تیم‌های لاتزیو، اینتر، سویا و اتلتیکو پا به توپ شد. او به همراه قرمز و سفیدپوشان فاتح لالیگا شد.

زیدان (هافبک تهاجمی)

سرمربی کنونی رئال مادرید از بوردو فوتبالش را شروع کرد و سپس به یوونتوس پیوست. او تیم ایتالیایی را ترک کرد و با رئال مادرید قرارداد امضا کرد و به همراه تیم اسپانیایی قهرمانی در لیگ قهرمانان و لالیگا را تجربه کرد.

والورده (مهاجم)

سرمربی کنونی بارسلونا  در تیم‌های اسپانیول، اتلتیک بیلبائو، مایورکا و بارسلونا بازی کرد. او گلزن قهاری بود.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..