پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶ اوت ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

عبدالحسین مختاباد که سالهاست در موسیقی هیچ اثر قابل توجهی منتشر نکرده است، در مصاحبه با خبرگزاری دولتی برنا گفت که شجریان این قدرت را داشت که موسیقی را سیاسی کند!
عبدالحسین مختاباد که سالهاست در موسیقی هیچ اثر قابل توجهی منتشر نکرده است، در مصاحبه با خبرگزاری دولتی برنا گفت که شجریان این قدرت را داشت که موسیقی را سیاسی کند!
روزنامه کیهان: عبدالحسین مختاباد که سالهاست در موسیقی هیچ اثر قابل توجهی منتشر نکرده است، در مصاحبه با خبرگزاری دولتی برنا گفت که شجریان این قدرت را داشت که موسیقی را سیاسی کند!

این اظهارنظر در حالی است که؛ اولا:این جماعت همواره مدعی هستند هنر از سیاست جداست. با این حال همیشه ثابت کرده‌اند آنجا که منافعشان ایجاب می‌کند، کاملا سیاسی و آن هم بر خلاف مصالح ملی رفتار می‌کنند.
دوم: سال ۸۸ شجریان در حمایت از قانون‌شکنان و خشونت‌طلبان خیابانی با رسانه‌های معاند نظیر بی‌بی‌سی و صدای آمریکا  گفت‌وگو و حتی علیه نظام اسلامی موضع‌گیری کرد.  به نظر آقای مختاباد آیا این فعالیت سیاسی است یا فعالیت علیه منافع ملی؟
گفتنی است چندی پیش نیز یکی از خوانندگان قدیمی ضمن انتقاد از شجریان، از روحیه نان به نرخ روزخوری وی گلایه کرده بود.
واکنش تند مختاباد در واکنش به «کیهان» و در حمایت از شجریان
مختاباد به مطلب روزنامه کیهان علیه مصاحبه اش با برنا واکنش نشان داد.

عبدالحسین مختاباد روز گذشته در گفتگو با برنا درباره دلایل توفیق استاد آواز ایران ؛ محمدرضا شجریان به بهانه سالروز تولدش اظهاراتی داشت. او در بخشی از این گفتگو درباره وجاهت این هنرمند در ابراز مواضعش در ابعاد سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی گفت که این حرفها به مذاق روزنامه کیهان خوش نیامد و نسبت به این گفتگو موضع تندی نشان داد. اما مختاباد نیز در متنی که در اختیار خبرگزاری برنا قرار داد خطاب به مسئول روزنامه کیهان نوشته است:

اینکه اینجانب اثر قابل توجهی ارائه می نمایم یا نه به شما ربطی ندارد! شما مشکل خودت را حل کن که در مملکت هشتادمیلیونی تیراژت زیر هشتادهزارتاست!

حسد چه میبری ای سست نظم بر حافظ

قبول خاطر و لطف سخن خدادادست

منبع: bartarinha.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..