سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که وقتی پای روابط عاشقانه به میان بیاید سن برایشان هیچ اهمیتی ندارد هر چند چنین روابطی برای بسیاری دیگر قابل درک نیست.
بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که وقتی پای روابط عاشقانه به میان بیاید سن برایشان هیچ اهمیتی ندارد هر چند چنین روابطی برای بسیاری دیگر قابل درک نیست.
شاید یک سوال کلیشه ای در مورد ازدواج این باشد که در یک رابطه ی زن و شوهری چه چیزی بیش از هر چیز دیگر اهمیت دارد؟ برخی می گویند عشق و برخی دیگر نیز تناسب داشتن و به اصطلاح «به هم خوردن زوجین» را مهم می شمارند.
برخی هم داشتن اهداف مشترک و تفاهم را مهم ترین اصل می دانند و شاید بسیاری بگویند که سن از همه چیز کم اهمیت تر است. بسیاری از بازیگران هالیوودی نشان داده اند که وقتی پای روابط عاشقانه به میان بیاید سن برایشان هیچ اهمیتی ندارد هر چند چنین روابطی برای بسیاری دیگر قابل درک نیست. در ادامه ی این مطلب می خواهیم سلبریتی های مشهوری را به شما معرفی کنیم که علی رغم تفاوت سنی فاحش با هم ازدواج کرده و زندگی ظاهراً خوب و پایداری دارند.
۱-مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز
سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند
مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز اشتراکات بسیاری دارند؛ هر دو برنده جایزه اسکار شده اند: داگلاس برای فیلم «وال استریت» و جونز برای فیلم «شیکاگو». همچنین روز تولد آن ها نیز مشترک است: ۲۵ سپتامبر. اما آن ها در یک چیز تفاوت بسیار زیادی با هم دارند و آن هم این است که هر یک به نسل های متفاوتی تعلق دارند. داگلاس در سال ۱۹۴۴ و جونز در سال ۱۹۶۹ بدنیا آمده است. البته این اختلاف سن ۲۵ ساله مانع از آن نشد که این دو در سال ۲۰۰۰ با هم ازدواج کنند.

۲- وودی آلن و سون یی پرِوین

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

وودی آلن، نویسنده و کارگردان مشهور سینما و میا فارو، مدل و بازیگر هالیوودی برای بیش از یک دهه رابطه ی عاشقانه ای با هم داشتند. اگر چه این دو هیچ گاه به شکل رسمی ازدواج نکردند اما آلن به فارو کمک کرد که فرزند خوانده اش را بزرگ کند. اما این رابطه در سال ۱۹۹۲ و پس از این که فارو ادعا کرد عکس نیمه برهنه زنی دیگر را در آپارتمان آلن پیدا کرده به پایان رسید. از همه بدتر این که آن عکس متعلق به سون یی پروین دختر خوانده ی فارو بود. به گفته ی فارو، آلن به وی گفته بود که به شدت به پروین علاقمند شده و می خواهد با او ازدواج کند.

علاوه بر این که وی وارد یک رابطه ی عاشقانه با دختر خوانده ی خود می شد فاصله ی سنی ۳۵ ساله بین این دو نیز بسیار آزار دهنده بنظر می رسید. در آن زمان وودی آلن ۵۶ سال سن داشت و پروین نیز چیزی بین ۲۰ یا ۲۱ ساله بود زیرا در هنگام پذیرفته شدن به عنوان دختر خوانده فارو هیچ مدارک قانونی که تاریخ تولد وی را نشان دهد به همراه نداشت. در واقع فارو وی را از یک خانواده ی از هم پاشیده و شکنجه گر کره ای به فرزندی قبول کرده و تنها با آزمایش مغز استخوان سن او مشخص شد. آلن و پروین در سال ۱۹۹۷ و در حالی که آلن ۶۲ ساله و پروین ۲۷ ساله بود با هم ازدواج کردند.

۳- فرانک سیناترا و میا فارو

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

میا فارو با عشق غریبه نیست زیرا اولین ازدواج او در سال ۱۹۹۶ و در سن ۲۱ سالگی اتفاق افتاد و داماد نیز کسی نبود جز فرانک سیناترای مشهور. این دو در لاس و گاس و در حالی که سیناترا ۵۱ ساله بود با هم ازدواج کردند. این اختلاف سنی حتی از اختلاف ۲۰ ساله بین او و وودی آلن نیز بیشتر بود. البته میا فارو بعدها نیز با آهنگسازی به نام آندره پرِوین ازدواج کرد که ۱۶ سال از وی بزرگ تر بود.


۴- دونالد ترامپ و ملانیا ناوس

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

دونالد ترامپ در روزگاری که هنوز وارد دنیای سیاست و تلویزیون نشده و تنها تاجری سرشناس در شهر نیویورک سیتی بود در سال ۱۹۹۸ و در یک مهمانی با مدلی اسلوونیایی به نام ملانیا ناوس آشنا شد. در آن زمان ترامپ از همسر دوم خود، ماریا مپلز جدا شده و بیش از یک سال از جدایی این دو می گذشت. این دو در ژانویه سال ۲۰۰۵ و زمانی که ترامپ ۵۲ ساله و ناوس ۲۸ ساله بود با هم ازدواج کرده و تفاوت سن ۲۴ ساله ی خود را نادیده گرفتند.


۵- سلین دیون و رنی آنجلیل

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

همه می دانند که سلین دیون در دوران کودکی و در ایالت کبک کانادا صدای افسانه ای خود را به گوش جهانیان رساند. در واقع سلین دیون در سن ۱۲ سالگی خوانندگی را به صورت حرفه ای و با کمک های بی دریغ مدیر برنامه هایش آغاز کرد.

رنی آنجلیل در آن زمان یک مرد ۳۸ ساله بود که سابقه ی دو ازدواج و دو جدایی را داشت. در ابتدا رابطه ی آن ها کاملاً کاری بود اما سلین دیون به گفته ی خودش ناگهان تغییراتی را در احساسش نسبت به رنی احساس کرد. اگر چه رنی ۲۶ سال از او بزرگ تر بود اما آن ها در سال ۱۹۹۴ با هم ازدواج کردند و تا سال ۲۰۱۶ به هم وفادار ماندند تا این که رنی در سن ۷۳ سالگی به دلیل بیماری سرطان درگذشت.

۶- دیان کنون و کری گرانت

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

اسم کری گرانت همواره مترادف با واژه هایی مانند «مودب»، «جذاب» و «ستاره سینما» بود به همین دلیل زنان زیادی آرزوی زندگی کردن با او را داشتند، حتی زمانی که دیگر پیر شده و از دوران پرفروغ گذشته اش خبری نبود. اما زنی که او می خواست یک ستاره ی جوان به نام دیان کنون بود که برای اولین بار او را در یک نقش کوتاه در سریالی قدیمی در سال ۱۹۶۰-۶۱ با عنوان «Malibu Run» دیده و توانست از طریق وکیل اش با او تماس بگیرد. وی چندین بار از کنون خواستگاری کرد و در نهایت در سال ۱۹۶۵ این دو راهی لاس وگاس شدند. در زمان ازدواج، گرانت ۶۱ سال و کنون ۲۷ سال سن داشت.


۷- بیلی جوئل و کیتی لی و الکسیس رودریک

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

این که گفته می شود ستاره های موسیقی راک علاقه ی زیادی به زنان دارند دستکم در مورد بیلی جوئل که بسیاری او را بزرگ ترین ستاره ی موسیقی راک تمام دوران می دانند صدق می کند. یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ های او به نام «دختر بالاشهری» (Uptown Girl) در ابتدا «دختران بالاشهری» (Uptown Girls) نام داشت که درباره ی سه زن بود: الی مک فرسون، و کریستی برینکلی که هر دو مدل هایی مشهور بودند و ویتنی هوستون، خواننده ی معروف. جوئل نامزدی اش با مک فرسون را به هم زده و با برینکلی ازدواج کرده و از وی صاحب یک فرزند شد.

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند
این دو در سال ۱۹۹۴ از هم جدا شدند. در زمان ازدواج، جوئل ۵ سال از برینکلی بزرگ تر بود اما این فاصله ی سنی در دو ازدواج بعدی جوئل بسیار بیشتر شد. در سال ۲۰۰۴ وی با یک نویسنده، سرآشپز و مجری برنامه های آشپزی به نام کتی لی ازدواج کرد. کتی لی که در سال ۱۹۸۱ به دنیا آمده بود ۳۲ سال کمتر از جوئل داشت. این دو نیز در سال ۲۰۰۹ از هم جدا شده و جوئل بار دیکر در سال ۲۰۱۵ با یک کارمند بازار سهام به نام الکسیس رودریک ازدواج کرد. در این زمان عروس ۳۳ سال و داماد ۶۶ سال سن داشته و نکته ی جالب این که رودریک تنها سه سال از الکسا جوئل، دختر جوئل بزرگ تر بود.

۸- تونی بنت و سوزان کرو

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

تونی بنت که به اعتراف بعضی یکی از بهترین صداهای تاریخ را دارد در موسیقی ایالات متحده یک مرد افسانه ای است. خواننده ی آهنگ «قلبم را در سان فرانسیسکو جا گذاشتم» (I Left My Heart in San Francisco) در زندگی واقعی اش سه بار قلبش را پیش زنان جا گذاشته بود. در سال ۱۹۵۲ وی با پاتریشیا بیچ ازدواج کرده و از او صاحب دو پسر شد. بعد از اینکه بیچ متوجه خیانت شوهرش و رابطه ی او با بازیگری به نام ساندرا گرانت گردید درخواست طلاق داد.

بدین ترتیب بنت با گرانت ازدواج کرده و از وی نیز صاحب دو دختر شد. این دو در سال ۱۹۷۹ راهشان را از هم جدا کردند و بنت دیگر تا سال ۲۰۰۷ وارد رابطه ی زناشویی دیگری نشد. وی در این سال با زنی که ۴۰ سال از او کوچک تر بود به نام سوزان کرو ازدواج کرد که بنت ادعا می کرد قبل از تولدش نیز او را می شناخته است.
در واقع وی در کتاب خاطرات خود گفته که در سال ۱۹۶۶ در سانفرانسیسکو همراه با والدین کرو عکس گرفته و جالب این که مادر کرو در آن زمان سوزان را در شکم داشته است. البته این دو از دهه ی ۱۹۸۰ با هم رابطه داشتند اما بنت گفته است که به دلیل مشکلات کاری نتوانسته بودند ازدواج خود را رسمی کنند.

۹- پاتریک استوارت و سانی اوزل

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

پاتریک استوارت بازیگر سرشناس بریتانیایی که با فیلم های «پیشتازان فضا: نسل آینده» (Star Trek: The Next Generation) و «مردان ایکس» (X-Men) به شهرت رسید. وی قبلاً نیز دو  بار ازدواج کرده بود اما به قول معروف «تا سه نشه بازی نشه». در سال ۲۰۱۳، او پس از چند سال نامزدی با سانی اوزل ازدواج کرد. این زوج در سال ۲۰۰۸ و زمانی که سانی در یک رستوران در نیویورک به عنوان پیشخدمت مشغول کار بود با هم آشنا شدند.

در آن زمان استوارت در فیلمی با عنوان «مکبث» در همان حوالی بازی می کرد و هرازگاهی برای غذا خوردن به رستوران فوق می رفت. این دو در زمان ازدواج ۳۸ سال اختلاف سنی داشتند. جالب این که همسر سابق استوارت، یان مک کلین نیز در مراسم عروسی آن ها حضور داشت.

۱۰- اما همینگ و بروس ویلیس

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بروس ویلیس بین سال های ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۰ با دمی مور زندگی می کرد و در آن دوران دو تن از مشهورترین ستارگان دنیای هالیوود به شمار می آمدند. اما پس از جدایی این دو و در سال ۲۰۰۸، بروس ویلیس عاشق زنی به نام اما همینگ شد.

همینگ می گوید که وقتی برای اولین بار با بروس ویلیس ملاقات کرده تحت تاثیر جذابیت و شوخ بودن او قرار گرفته و ویلیس می گوید نیز که در همان نگاه اول عاشق این زن جوان شده است. این دو در سال ۲۰۰۹ در مراسمی مجلل در حضور سلبریتی های مشهوری از جمله دمی مور، همسر سابق ویلیس ازدواج کردند. در آن زمان ویلیس ۵۴ ساله و همینگ ۳۲ سال داشت.

۱۱- سم تیلور جانسون و آرون تیلور جانسون

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بسیاری از ما عشق رندگی خود را در سن ۱۹ سالگی پیدا نمی کنیم که البته موضوع خوبی است زیرا در این سن معمولاً فرد به بلوغ عقلی کاملی نرسیده و تصمیمی منطقی و عقلانی نخواهد گرفت اما این همان چیزی است که آرون تیلور جانسون، بازیگر فیلم های «کیک اَس» و «جانوران شب زی» تجربه کرده است. در سال ۲۰۰۹،وی نقش جان لنون را در فیلمی زندگینامه ای با عنوان «پسری از ناکجا آباد» (Nowhere Boy) به کارگردانی سم تیلور وود ۴۲ ساله بازی کرد. تیلور وود می گوید که به محض آشنایی با این بازیگر جوان «نزدیکی روانی» با او را در خود احساس کرده است.

آن ها خیلی زود با هم ازدواج کرده و چند فرزند نیز دارند. آن ها تصمیم گرفتند به جای این که تیلور وود بر طبق آن چه که مرسوم است از اسم خانوادگی شوهرش استفاده کند، نام های خانوادگی شان را با هم ترکیب کنند. بدین ترتیب این دو امروزه به طور رسمی سم تیلور جانسون و آرون تیلور جانسون نامیده می شوند.

۱۲- هیلی رابرتز و دیوید هسلهاف

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

دیویدد هسلهاف، بازیگر سرشناس فیلم های «نگهبان ساحلی» (Baywatch) و «نایت رایدر» (Knight Rider) از همسر سابقش، پاملا  باخ دختری به نام هیلی داشت. وی در سال ۲۰۰۶ از همسرش جدا شد و در سال ۲۰۱۷ پس از ۵ سال نامزدی با هیلی رابرتز ازدواج کرد و اگر خانم رابرتز اسم خانوادگی شوهرش را انتخاب می کرد دو نفر با نام «هیلی هسلهاف» در خانواده ی هسلهاف وجود می داشت. هاسلهاف خود گفته که از تفاوت سنی فاحشش با هیلی آگاه بوده و به همین دلیل صبر کرده برای خواستگاری کردن شتاب نکند. در زمان ازدواج هاسلهاف ۶۳ و رابرتز ۳۶ سال سن داشت.

در آن زمان رابرتز یک دختر فروشنده بود که حقوق ناچیزی برای کار خود در یک فروشگاه دریافت می کرد که همراه با پدر و مادرش در کاردیف ولز در یک خانه زندگی می کردند. یک شب او و خواهرش در یک کافه بودند که هاسلهاف نیز اتفاقی در آن جا حضور داشت. بعد ناگهان رابرتز خواست با دیوید عکس بگیرد و همه چیز از آن جا شروع شد.

۱۳- رُزی هانتینگتون وایتلی و جیسون استاتهام

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

شاید باور نکنید اما جیسون استاتهام، بازیگر خونسرد و خشک بریتانیایی در سال ۲۰۱۷ تولد ۵۰ سالگی خود را جشن گرفت. همسرش، رُزی هانتینگتون وایتلی که مدل و بازیگر است ۲۰ سال کمتر از شوهرش دارد. شاید این دو از نسل های متفاوتی باشند اما به خوبی همدیگر را درک می کنند و زندگی بی سر و صدایی دارند و وایتلی گفته که جیسون بهترین دوست اوست. این دو ستاره در سال ۲۰۱۰ با هم نامزد شده و ۶ سال بعد با هم ازدواج کردند.


۱۴- الیور سارکوزی و ماری کیت اولسن

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

ماری کیت اولسن زمانی که تنها یک سال سن داشت همراه با خواهر دوقلویش، اشلی اولسن در نقش میشله تانر در فیلم «خانه شلوغ» (Full House) بازی کرد. جالب این که در آن زمان همسر آینده اش، الیور سارکوزی ۱۸ ساله بود. سارکوزی یک فرانسوی بانکدار و برادر ناتنی نیکلا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه است که از اوایل دهه ی ۱۹۹۰ در بخش تجارت ایالات متحده فعالیت دارد. وقتی که این دو در سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند، اولسن ۲۹ ساله و سارکوزی مدیر میانسال و ۴۶ ساله ی یک گروه تجاری بزرگ و دارای دو فرزند از ازدواج قبلی اش بود.


۱۵- امبر تمبلین و دیوید کراس

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

زمانی که امبر تمبلین اولین نقش بزرگش را در سال ۲۰۰۲ در فیلم «Joan of Arcadia» بازی کرد و نامزد دریافت جایزه امی شد، دیوید کراس از قبل خود را به عنوان یکی از شخصیت های مشهور دنیای استند آپ کمدی تثبیت کرده بود. این دو پس از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردند و اولین فرزندشان نیز در فوریه ۲۰۱۷ بدنیا آمد. دیوید و امبر در هنگام تولد اولین دخترشان به ترتیب ۵۲ و ۳۳ ساله بودند.


۱۶- دمی مور و اشتون کوچر

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

شاید همیشه مردان پیرتر با زنان جوان تر ازدواج می کنند و در دنیای هالیوود نیز معمولاً رسم بر این است اما چیزی که بین اشتون کوچر و دمی مور اتفاق افتاد دقیقاً عکس این کلیشه بود. کوچر که معمولاً در تمامی فیلم هایش نقش یک پسر احمق و نابالغ را بازی می کند به نظر می رسد که در زندگی شخصی اش بیشتر به دنبال انسان های عاقل و بالغ می گردد. در سال ۲۰۰۳ وی با دمی مور، بازیگر سرشناس و سوپراستار هالیوود آشنا شده و در حالی که ۲۵ سال سن داشت با این بازیگر ۴۱ ساله ازدواج کرد.

جدایی این دو در سال ۲۰۱۳ نهایی شد و کوچر به سراغ میلا کونیس رفت، همان کسی که در فیلم «آن شوd دهه ۷۰» (That '70s Show) در کنار او بازی کرده بود. برخلاف ازدواج قبلی، این بار کوچر به سراغ زنی کوچک تر از خود رفت هرچند تفاوت سنی آن ها تنها ۵ سال بود.

۱۷- کیتی هولمز و تام کروز

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

تام کروز برای بیش از دو دهه یکی از سرشناس ترین بازیگران هالیوود بوده و قبلاً نیز برای مدتی با میمی راجرز و نیکول کیدمن زندگی کرده بود. اما در سال ۲۰۰۵ در برنامه ی زنده ی اوپرا وینفری از شدت علاقه به کیتی هولمز روی مبل آرام و قرار نداشت.

سال بعد این دو صاحب دختری به نام سوری شدند و بالاخره در همان سال ازدواج خود را رسمی کردند. البته این داستان عاشقانه در سال ۲۰۱۲ با جدایی این دو به پایان رسید. هولمز گفته بود که در روزگار جوانی همیشه در این رویا به سر می برده که روزی با ستاره ی فیلم «Top Gun» که ۱۷ سال از او بزرگتر بود ازدواج کند.

۱۸- هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بازیگران نقش های آلی مک بیل و ایندیانا جونز نمونه های کاملی از عشق واقعی و پایدار هستند. این دو قبل از رسمی کردن ازدواج در سال ۲۰۱۰، به مدت ۸ سال با هم نامزد بوده و حتی یک پسر به اسم لیام داشتند. این تنها ازدواج فلوکهارت بود اما سومین ازدواج فورد به شمار می رفت. هریسون فورد بیش از دو دهه با ملیسا ماتیسن زندگی کرده بود و قبل از آن نیز چند سالی با ماری مارکوانت زندگی می کرد. وی در سال ۱۹۶۴ با مارکوانت ازدواج نمود و جالب این که همسر سوم او یعنی فلوکهارت نیز در همان سال بدنیا آمده بود. بدین ترتیب بین او وی همسر جدیدش ۲۲ سال اختلاف وجود دارد.


۱۹- جف گولدبلوم و امیلی لیوینگستون

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

جف گولدبلوم یکی از بامزه ترین و پرطرفدارترین ستارگان هالیوود است که در فیلم های پرفروش و شناخته شده ی «پارک ژوراسیک» و «روز استقلال» حضور داشت. وی در سال ۲۰۱۴ در لس آنجلس با یک بازیگر و آکروبات به نام امیلی لیوینگستون ازدواج کرد که سومین ازدواج گلدبلوم به شمار می رفت. گلدبلوم قبلاً در دهه ی ۱۹۸۰ با پاتریشیا گول و بعدها نیز با جینا دیویس ازدواج کرده بود. گلدبلوم ۶ سال جوان تر از گول، حدود سه سال بزرگ تر از دیویس و ۳۰ سال بزرگ تر از لیوینگستون است.


۲۰- الک بالدوین و هیلاریا توماس

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بر اساس گزارش روزنامه ی نیویورک تایمز ابتدا بالدوین به هیلاریا توماس که یک مربی یوگا در رستورانی مخصوص گیاه خواران است نزدیک شده و به او گفته بود که باید بیشتر او را بشناسد. سپس این دو مدتی تلفنی با هم در تماس بوده و در نهایت وارد رابطه ای عاطفی با هم شدند. این زوج که اختلافی ۲۶ ساله دارند در تابستان سال ۲۰۱۲ ازدواج خود را اعلام کردند. این اولین ازدواج توماس و دومین ازدواج بالدوین بود. بالدوین قبلاً نیز با کیم بسینگر که ۴ سال از او بیشتر داشت ازدواج کرده بود.


۲۱- جیمز وودز و کریستین باوگس

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

جیمز وودز همواره با زن هایی که در دهه ی دوم و سوم زندگی خود به سر می برند رابطه داشته است. در اوایل دهه ی ۲۰۰۰ وی با دختر یکی از دوستانش آشنا شد و وی اشلی مدیسون نام داشت. این دو از زمانی که مدیسون تنها ۵ سال سن داشت همدیگر را می شناختند.

رابطه ی این دو زمانی شکلی عاشقانه به خود گرفت که وودز ۵۸ ساله و مدیسون تنها ۱۹ ساله بود. کمی بعد از جدایی این دو در سال ۲۰۱۳، وودز با کریستین باوگس وارد رابطه ی عاشقانه شد. در زمانی که اولین خبرها از رابطه ی این دو به رسانه ها درز کرد وودز ۶۶ ساله و باوگس ۲۰ ساله بود که نشان می داد این زوج نامتجانس ۴۶ سال اختلاف سنی دارند.

۲۲- ژاکلین کندی و آریستوتل اوناسیس

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

بانوی اول سابق ایالات متحده به شیوه ای دردناک در نوامبر سال ۱۹۶۳ با قتل همسرش، جان اف کندی بیوه شد. در آن زمان وی زنی ۳۴ ساله با دو پسر بچه بود و هنوز زندگی درازی در پیش داشت. وی در سال ۱۹۶۸ با یکی از دوستان دیرین خود که تاجری یونانی به نام آریستوتل اوناسیس بود ازدواج کرد.

اگر چه همسر سابق او (جان اف کندی) تنها ۱۲ سال از ژاکلین بزرگ تر بود اما بین او و همسر جدیدش بیش از ۳۳ سال اختلاف سنی وجود داشت. این ازدواج تنها هفت سال دوام داشت زیرا اوناسیس در سال ۱۹۷۵ درگذشت.

۲۳- وارن بیتی و آنت بنینگ

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند

وارن بیتی زمانی یکی از زنباره ترین بازیگران هالیوود بود که رابطه های خارج از ازدواج زیادی با زنان داشت. در دهه ی ۱۹۷۰ وی با جولی کریستی، دیان کیتون و ناتالی وود که همه در آن دوران بازیگران سرشناسی به شمار می رفتند وارد رابطه شد. اما وقتی که تصمیم به ازدواج گرفت دیگر دست از خیره سری های دوران جوانی برداشته و در سال ۱۹۹۲ با آنت بنینگ که ۲۱ سال از او کوچک تر است ازدواج کرده و این دو هنوز در کنار هم مانده اند.


۲۴- آرلین سیلور و دیک ون دایک

سلبریتی هایی که علی رغم فاصله سنی زیاد با هم ازدواج کردند (علی پناهی)

اولین ازدواج دیک ون دایک، ستاره ی فیلم «مری پاپینز» (Mary Poppins) با مارجری ویلت در سال ۱۹۴۸ بود، زمانی که اخبار ازدواج افراد مشهور هنوز از طریق برنامه های رادیویی اعلام می شد. این دو در دهه ی ۱۹۷۰ با داشتن ۴ فرزند از هم جدا شدند و دلیل این جدایی نیز رابطه ی پنهانی ون دایک با میشله تریولا،منشی وکیل اش عنوان شد.

این دو قبل و بعد از جدایی رسمی ویلت و ون دایک در سال ۱۹۸۴ و تا سال ۲۰۰۹ که تریولا درگذشت با هم زندگی می کردند. اما ون دایک همچنان به دنبال تجربه عشق بود تا این که در سال ۲۰۱۲ و در سن ۸۶ سالگی با یک گربمور ۴۴ ساله به نام آرلین سیلور ازدواج کرد که سال ۲۰۰۶ با وی آشنا شده بود.

منبع: bartarinha.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..