پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تیم فوتسال تاسیسات دریایی با پیروزی مقابل گیتی پسند، قهرمان نیم فصل اول شد.
تیم فوتسال تاسیسات دریایی با پیروزی مقابل گیتی پسند، قهرمان نیم فصل اول شد.

تنها دیدار باقی مانده از نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال که معوقه از هفته پنجم بود، از ساعت ۱۷ امروز (شنبه) بین تیم‌های گیتی پسند اصفهان و تاسیسات دریایی تهران آغاز شد تا تکلیف قهرمان نیم فصل اول مشخص شود. در پایان این بازی تاسیسات دریایی با نتیجه ۴ بر ۲ از سد گیتی پسند گذشت.

در این بازی ابتدا مهدی جاوید در ثانیه‌های پایانی نیمه اول برای تاسیسات دریایی گلزنی کرد و وحید شمسایی نیز در شروع نیمه دوم، تیمش را با دو گل پیش انداخت. در  ادامه مجید حاجی بند روی ضد حمله سومین گل را وارد دورازه میزبان کرد. اما در فاصله شش دقیقه به پایان بازی، گیتی پسند رو به "پاورپلی" آورد و توانست توسط سیلوا برزیلی یکی از گل‌های خورده را جبران کند.

در ادامه باز هم مهدی جاوید با گلزنی به تیم سابقش، امید گیتی‌پسندی ها را بر باد داد. به دنبال این گل، به دلیل پرتاب تعداد زیادی بطری آب به زمین، بازی برای دقایقی متوقف شد.

بعد از شروع مجدد بازی و در فاصله یک دقیقه به پایان، اصغر حسن‌زاده دومین گل گیتی‌پسند را به ثمر رساند.

از جمله نکات جالب این بازی، درخشش مهدی جاوید و مهران عالیقدر مقابل تیم سابق خود بود. این دو بازیکن که فصل پیش در اصفهان توپ می‌زدند با حاشیه فراوان از گیتی پسند کنار گذاشته شدند.

در پایان نیمه فصل اول به ترتیب تیم‌های تاسیسات دریایی با ۳۳ امتیاز، مس سونگون ۳۲ امتیاز و گیتی پسند با ۲۸ امتیاز با در رده اول تا سوم جای گرفتند.
منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..