یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مجموعه تلویزیونی «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری امشب ۲۶ مهر با پخش دهمین و آخرین قسمت به اتمام می رسد و سریال «روزهای بهتر» جای آنرا می گیرد.
مجموعه تلویزیونی «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری امشب ۲۶ مهر با پخش دهمین و آخرین قسمت به اتمام می رسد و سریال «روزهای بهتر» جای آنرا می گیرد.
 مجموعه تلویزیونی «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری امشب ۲۶ مهر با پخش دهمین و آخرین قسمت به اتمام می رسد و سریال «روزهای بهتر» جای آنرا می گیرد.«هاتف» سریالی بود که به دلیل ضعفهای ساختاری فراوان و مایه های شعاری تکراری و کسالت آورش نتوانست توفیقی به دست آورد.
«هاتف» می رود، «روزهای بهتر» می آید
با پایان یافتن این سریال، پخش چهار اپیزود شش قسمتی(۲۴ قسمت) از مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر»به تهیه کنندگی احمد زالی از جمعه ۲۹ مهر آغاز می شود. نخستین اپیزود، قصه”چادر گلدار” نام دارد که محسن یوسفی آن را کارگردانی کرده است و مینا جعفرزاده، رامین ناصر نصیر، علیرضا استادی، سوگل طهماسبی، محمد رسول صفری، افشین نخعی، سمیرا حسینی، شبنم معززی، خسرو احمدی، فرشید صمدی پور و مهتاج نجومی در آن ایفای نقش کرده اند. "تنها در تهران”، "کهنه سرباز” و "شاهد” نام اپیزودهای بعدی مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر است که به ترتیب توسط نوید میهن دوست، علیرضا محمودزاده و محمد کرمانشاهی کارگردانی شده است.
مجموعه روزهای بهتر کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که از شنبه تا جمعه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از این شبکه روی آنتن می رود.

منبع: بانی فیلم

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..