سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

امیر اسماعیلی در بخش از سخنانش گفت: هرکس که عنوان می کند ارتش و سپاه با یکدیگر مشکل دارند، بداند که این دو ، فقط در ربودن گوی سبقت در راه رسیدن به شهادت، با هم رقابت دارند و هرکس که بخواهد به ملت، دولت و کشور ایران توهین کند؛ به عنوان یک لشگر متحد و مانند تیری بر کمان ولایت فقیه، سینه دشمنان را می شکافیم.
امیر اسماعیلی در بخش از سخنانش گفت: هرکس که عنوان می کند ارتش و سپاه با یکدیگر مشکل دارند، بداند که این دو ، فقط در ربودن گوی سبقت در راه رسیدن به شهادت، با هم رقابت دارند و هرکس که بخواهد به ملت، دولت و کشور ایران توهین کند؛ به عنوان یک لشگر متحد و مانند تیری بر کمان ولایت فقیه، سینه دشمنان را می شکافیم.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: از موضع گیری کوبنده و دندان شکن دکتر روحانی در واکنش به اظهارات بی پایه رئیس جمهوری آمریکا ، قدردانی می کنیم.

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی عصر چهارشنبه در یازدهمین یادواره ۱۱۴ شهید عاشورایی اطلاعات و عملیات استان گیلان در گلزار شهدای شهر رشت، همچنین با اظهار تشکر از اقدامات تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان افزود: همه نیروهای مسلح، پشت به پشت رهبری و گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا ایستاده اند و تا ریشه کن شدن استکبار جهانی، دست از مجاهدت بر نمی دارند.

وی ادامه داد: قرارگاه خاتم الانبیاء ارتش در کنار سایر همرزمان سپاه و ارتش، در سه هزار و ۷۰۰ نقطه از خاک ایران، پدافند هوایی مستقر کرده و تمامی این دستاوردها زمانی حاصل شده که تحریم بودیم و کسی به ما ، تجهیزات و فناوری نمی فروخت و اینها ، همه با دستان توانمند متخصصان خودمان حاصل شده است.

وی خاطرنشان کرد: پدافند هوایی ارتش طی سال گذشته، یک میلیون و ۵۰۰ هزار هواپیما را در مرزهای ایران اسلامی پایش کرد که ۵۰۰ هزار هواپیما، مسافربری بود.

امیر اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش گفت: هرکس که عنوان می کند ارتش و سپاه با یکدیگر مشکل دارند، بداند که این دو ، فقط در ربودن گوی سبقت در راه رسیدن به شهادت، با هم رقابت دارند و هرکس که بخواهد به ملت، دولت و کشور ایران توهین کند؛ به عنوان یک لشگر متحد و مانند تیری بر کمان ولایت فقیه، سینه دشمنان را می شکافیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش افزود: کسانی که منافع خود را بر حیات و زندگی مردم ما و ملت های دیگر، ترجیح می دهند؛ دشمن تلقی می شوند و ما هرگز اجازه نخواهیم داد که دشمنان ما به عنوان میهمان، وارد شوند و مانند آنچه که در کشورهای دیگر اتفاق افتاده ، میزبان باقی بمانند.

امیر اسماعیلی تاکید کرد: ما هیچگاه جنگ پرور نبوده و نیستیم و در دوران پرافتخار دفاع مقدس، هشت سال از خاک میهن اسلامی دفاع کردیم اما دولت آمریکا در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا و در تمامی قاره ها ، ابتدا پایگاه نظامی ایجاد کرد و سپس دست به ائتلاف سیاسی زد.

وی با اشاره به اظهار خوشحالی برخی شیوخ عرب در فشردن دست دوستی آنها از سوی آمریکایی ها تصریح کرد: ائتلاف سیاسی آمریکایی ها ، بهانه است و آنها پس از ائتلاف، گسترش فرهنگ غربی و آمریکایی در آن کشور را در پیش می گیرند.

وی با اشاره به اینکه ملت آمریکا همواره شرمسار عملکرد دولتشان هستند، گفت: جمهوری اسلامی ایران، نظامی است که سیاست آن از دیانت، جداشدنی نیست و نمی تواند با آمریکایی که مهمترین سیاستش ظلم گرایی است، ائتلاف کند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش یادآور شد: امروز از یکسو نیروی دریایی ارتش و سپاه آماده است در صورتی که دشمن قصد تعدی به مرزهای آبی ایران را داشته باشد ، آنها را تکه تکه کند و در سوی دیگر، نیروهای مسلح اعم از ارتش ، نیروهای انتظامی و بسیج مردمی می توانند بلایی بر سر دشمنان بیاورند که حتی فرصت گریه کردن را هم نخواهند داشت.

امیر اسماعیلی با اشاره به توهین های مکرر آمریکایی ها به ملت ، دولت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: با اذن رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا، پاسخ دندان شکنی به دشمنان خواهیم داد.
وی با یادآوری اینکه ملت ایران همواره روی پای خود ایستاده، افزود: همبستگی ملت ما فقط زیر پرچم ولایت و با فرمایش مقام معظم رهبری بیشتر می شود.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..