دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی سپاهان از عملکرد مهاجمان تیمش انتقاد کرد و گفت: بازیکنانم باید فکر کنند چطور این موقعیت‌ها را از دست می‌دهند.
سرمربی سپاهان از عملکرد مهاجمان تیمش انتقاد کرد و گفت: بازیکنانم باید فکر کنند چطور این موقعیت‌ها را از دست می‌دهند.

به گزارش امروز آنلاین، زلاتکو کرانچار پس از شکست تیمش برابر نفت تهران اظهار کرد: دیداری بود که در نیمه نخست موقعیت‌های ۱۰۰ درصد گل داشتیم و کاملا در دو نیمه مسلط بر بازی بودیم. ما از چند هفته قبل به این طرف وقتی موقعیت‌هایمان را گل نکردیم شکست خورده‌ایم. من به نفتی‌ها به خاطر این برد تبریک می‌گویم.

او درباره تغییری که سپاهان از بازی قبل تا این بازی پیدا کرد گفت: در بازی قبل بازیکنان با جدیت بیشتری برخورد کردند اما امروز به دلایل نامعلوم افت داشتند. بازیکنان باید تاسف بخورند که نتوانستند فرصت‌های متعدد را به گل تبدیل کنند. باید فکر کنند چطور می‌توانند این موقعیت ها را از دست بدهند.

سرمربی سپاهان درباره اعتراضات تماشاگران سپاهان پس از این دیدار تصریح کرد: حق با هواداران است چون بازیکنان نتوانستند با کسب نتیجه پاسخ موجه به آنها بدهند. بازیکنان باید با این مسئله کنار بیایند و راهی را برای کسب نتیجه پیدا کنند.

کرانچار درباره مشکل خط حمله این تیم که تمام کننده خوبی در بین مهاجمان این تیم حضور ندارد گفت: تا این لحظه چیزی که می‌توانم با قطعیت بگویم این است که این مشکل ما را از ابتدای فصل اذیت می‌کند. آنها هنگام ضربه نهایی تمرکز ندارند و خود آنها هستند که باید به این سطح از آرامش برسند. ما تمرینات مناسب را برای آن ها در نظر گرفتیم.

او در ادامه درباره عدم حضور علی کریمی در این دیدار اظهار کرد: علی کریمی در بازی با فولاد مصدوم شد و به نظر می‌رسد مصدومیتش جدی بوده که هنوز نتوانسته به شرایط بازی برسد.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..