دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ ۲۵ مارس ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کیت میدلتون، دوشس کمبریج همسر شاهزاده ویلیام، یکی از ستاره هایی است که ظاهر او همیشه مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می گیرد. نام او حتی در لیست «خوش پوشان» جهان نیز ثبت شده است.
کیت میدلتون، دوشس کمبریج همسر شاهزاده ویلیام، یکی از ستاره هایی است که ظاهر او همیشه مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می گیرد. نام او حتی در لیست «خوش پوشان» جهان نیز ثبت شده است.
اعضای خانواده سلطنتی، همیشه مرکز توجه مردم و دوربین خبرنگاران هستند. از کارهایی که آنها انجام می دهند، تا حرف هایی که می زنند، همیشه زیر ذره بین است. از این رو آنها باید همیشه مرتب و خوش تیپ ظاهر شوند.
کیت میدلتون، دوشس کمبریج همسر شاهزاده ویلیام، یکی از ستاره هایی است که ظاهر او همیشه مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می گیرد. نام او حتی در لیست «خوش پوشان» جهان نیز ثبت شده است. اما آیا می دانید که او لباس هایش را از چه برندی و به چه قیمتی تهیه می کند؟ بی شک لباس های او از برندهای مختلف با قیمت های متنوع خریداری می شود به همین دلیل ما در این مطلب فهرستی از گران ترین لباس های او را برایتان آورده ایم تا شما هم بدانید که او برای پوشیدن یک دست لباس در مراسم سلطنتی چقدر هزینه می کند.
کلاه خز Lock & Co
قیمت:
۴۱۸ دلار
در روزهای سرد زمستان دوشس کمبریج از کلاه خز برای گرم کردن سر خود استفاده می کند. او در اوایل امسال، هنگام بازدید از یک کلیسا این کلاه را به قیمت ۴۱۸ دلار به همراه یک کت سبز رنگ از برند Sportmax به قیمت ۱۸۰۰ دلار و یک شال ۹۵ دلاری ست کرد.

 

کاپشن Perfect Moment
قیمت:
۵۰۵ دلار
چه کسی گفته که میان خوش تیپی و گرما و راحتی یکی را باید انتخاب کرد؟ کیت میدلتون با پوشیدن کاپشن اسکی زیبا از برند Perfect Moment نه تنها خود را گرم نگه داشت، بلکه زیبا و جذاب هم به نظر می رسد. او این کاپشن را به قیمت ۵۰۵ دلار خرید اما پس از چندین بار پوشیدن، به قیمت ۴۰۴ دلار فروخت.

 

کفش Oscar de la Renta
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
دوشس کمبریج به کفش هایی که به پا می کند، اهمیت زیادی می دهد. یکی از برندهای مورد علاقه او برای کفش Oscar de la Renta است. او در مراسم بزرگداشت فرهنگی هند، کفشی از این برند را با قیمت ۵۰۵ دلار به پا کرد که با پیراهنش هماهنگی زیبایی داشت.

 

گوشواره Anita Dongre
قیمت:
۱۳۵۰ دلار
گوشواره هم از دیگر اکسسوری های مورد علاقه کیت میدلتون است. او در مراسم بزرگداشت فرهنگی هند گوشواره ای از برند Anita Dongre را انتخاب کرد که توسط یک طراح هندی طراحی شده بود.

 

کت Philosophy di Lorenzo Serafini
قیمت:
۱۵۱۵ دلار
همانطور که شما هم در عکس های منتشر شده از کیت میدلتون دیده اید، او از پوشیدن لباس های رنگی هراسی ندارد. او در دیداری که با عموم مردم داشت، کت قرمز رنگی از برند Philosophy di Lorenzo Serafini به تن کرد. این کت نیز پس از چندین بار پوشیدن در سایت « Net-a-Porter» به قیمت ۱۰۶۰ دلار به حراج گذاشته شد.

 

کت Eponine London
قیمت:
۲۱۵۲ دلار
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
زمانی که کاترین با این کت آبی رنگ در جمع کمک به بیماران روحی حضور یافت، توجه طراحان مد بسیاری را به خود جلب کرد طوری که تیتر بسیاری از روزنامه ها و مجلات مد شد. او این کت را به قیمت ۲۱۵۲ دلار خرید.

 

کت Oscar de La Renta
قیمت:
۲۱۹۰ دلار
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
مهم نیست که کیت میدلتون در چه مراسمی شرکت می کند، او همیشه خوش لباس است. او در دیدار برخی از نویسندگان، کتی از برند Oscar de La Renta به تن کرد که ارزشی حدود ۲۱۹۰ دلار دارد. این کت نیز در یک حراجی عمومی فروخته شد.

 

پیراهن Prada
قیمت:
۲۳۴۰ دلار
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
زمانی که کیت میدلتون به همراه دیگر اعضای خانواده خود در حیاط کاخ سفید قدم می زد، پیراهنی گلدار از برند پرادا به تن کرد. او این لباس را به قیمت ۲۳۴۰ دلار خرید. مدل های دیگر این پیراهن هنوز در سایت ها برای فروش موجود است.

 

پیراهن Erdem Evita
قیمت:
۲۴۴۷ دلار
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
دوشس کمبریج در مراسمی که برای بیماران روحی برگزار شده بود، پیراهن مشکی گلداری به تن کرد که واقعا چشمگیر بود. او برای این پیراهن ۲۴۴۷ دلار پرداخت کرد که مطمئنا ارزشش را داشت.

 

گوشواره Asprey 167
قیمت:
۴۸۰۰ دلار
کیت میدلتون در هر شرایطی به ظاهر و زیبایی خود اهمیت می دهد، حتی زمانی که می خواهد در مسابقه دو ماراتن شرکت کند. او برای این مراسم کاپشنی قرمز به همراه شلواری مشکی و گوشواره ای از برند Asprey 167 به تن کرد که گران قیمت تر از لباس های تن او بود. او این گوشواره را به قیمت ۴۸۰۰ دلار خرید.

 

کیف Chanel
قیمت:
۴۹۰۸ دلار
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
تیپ دوشس کمبریج بدون کیف کامل نمی شود. کیت میدلتون در سفرش به پاریس کیفی از برند شانل به دست گرفت. البته لباسی که او به تن کرده بود نیز از همین برند بود. طراحی این کیف که قیمتی حدود ۴۹۰۸ دلار دارد به گونه ای بود که در بسیاری از سایت ها و وبلاگ های مد و فشن مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 

پیراهن Blue Jenny Packham
قیمت:
۵۱۷۰ دلار
کلکسیونی از گران ترین لباس های کیت میدلتون
اگر شما عضوی از خانواده سلطنتی بودید، برای سفر به پاریس چه لباسی به تن می کردید؟ کیت میدلتون پیراهنی از برند Blue Jenny Packham را به تن کرد. او به این برند علاقه خاصی دارد، طوری که در مجله «OK magazine» نوشته اند که کیت بهترین مشتری این برند لوکس می باشد.

 

پیراهن Chanel
قیمت:
۱۰۸۹۱ دلار
کاترین برای دومین دیدار خود به پاریس، لباسی از برند شانل به قیمت ۱۰۸۹۱ دلار به تن کرد. این لباس آنقدر چشمگیر بود که عکس منتخب جلد مجله « Vogue» شد. زمانی که بحث ظاهر کیت میدلتون می شود، آنچه اهمیت می یابد پول نیست، بلکه زیبایی لباس است که برند شانل به خوبی از پس آن برآمد.

منبع: bartarinha.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..