جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

این سال ها اگر تعطیلات و آخر هفته ها نگاهی به وضعیت ترافیک جاده های شمال کنیم، جمعیتی را میبینیم که به سمت خانه و ویلاهای خود در شمال کشور سرازیر شده اند.
این سال ها اگر تعطیلات و آخر هفته ها نگاهی به وضعیت ترافیک جاده های شمال کنیم، جمعیتی را میبینیم که به سمت خانه و ویلاهای خود در شمال کشور سرازیر شده اند.

این سال ها اگر تعطیلات و آخر هفته ها نگاهی به وضعیت ترافیک جاده های شمال کنیم، جمعیتی را میبینیم که به سمت خانه و ویلاهای خود در شمال کشور سرازیر شده اند تا نه تنها از خستگی و روزمرگی های دنیای امروزی بلکه از آلودگی های زندگی شهری به طبیعت، باغ و باغچه خود پناه برده اند. احتمال بسیار، هر کدام از ما جز این جمعیت بوده ایم. اما جدا از گذران اوقات طولانی در ترافیک های کیلومتری، شاید دغدغه اکثر مسافران راه، رسیدگی به امور ویلا و آپارتمانشان است که به محض رسیدن به مقصد می بایست به آنها بپردازند. این رسیدگی ها مختص به فصل سفر نیست و حتی در اوقاتی که کمتر از ویلای خود استفاده می کنید، مهمتر جلوه می کند. رسیدگی های از قبیل نظافت و نگهداری فضای داخلی ویلا و آپارتمان، نگهداری فضای سبز، انجام تعمیرات و ... .

این دغدغه ها در تمام دنیا برای کسانی که بمنظور استراحت و سفر، خانه دوم اختیار کرده اند، وجود دارد. البته راه حل آن در خارج از ایران، سپردن امور به شرکت های مدیریت امور املاک است که با سطح بالایی از کیفیت و اطمینان این امور را انجام می دهند. اما جای خالی این خدمات در ایران هنگامی بسیار مشهود است خبرهای سوءاستفاده از مالکان ویلا و آپارتمان در شمال ایران شنیده می شود. کسانی که کلید ملک را به همسایه و افراد معرفی شده دیگر سپرده اند و با مشکلات بسیار مواجه شده اند و بعضا هزینه های هنگفتی را به ازای خدمات می پردازند.

مهام ویلا یک استارت آپ است که برای رفع این دغدغه ها شکل گرفته است. به جای اینکه در هر بار بازگشت به ویلای خود، با کلی مشکل و کار مواجه شوید، به جای اینکه مجبور به اعتماد به افراد مختلف جهت انجام امور ویلای خود باشید، سفارش خود را به آسانی و در تمام زمینه ها در این سایت ثبت کنید. حتی می توانید از پکیج های کامل نگهداری ویلا استفاده کنید و خیال خودتان را راحت کنید. با این کار هر لحظه از شبانه روز با مراجعه به صفحه کاربری خود، می توانید گزارش امور انجام شده ویلای خود را دنبال کنید و آرامش دلچسبی را تجربه کنید. این رفاه و آرامش، ارمغان استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در دنیای امروز است.

اما این سوال پیش می آید که چطور به نیروهای مهام ویلا اعتماد کنیم و ملک خود را به آنها بسپاریم؟ باید گفت که در مقایسه با روش های معمول و مرسوم نگهداری ویلا و آپارتمان در شمال کشور، وقتی شما انجام امور خود را از پرسنل مهام ویلا میخواهید، خیالتان راحت است که با یک شخصیت حقوقی و مورد تائید مراجع مختلف روبرو هستید و به تبع آن تمام پرسنل از فیلترهای سخت گیرانه شرکت عبور کرده اند.

همچنین علاوه بر بررسی سلامت اخلاقی، با برگزاری دوره های آموزشی و نظارت مستمر، کیفیت مطلوب تضمین می گردد. مهام ویلا در حال حاضر با پوشش خدماتی تمام ویلا و منازل مازندران، بهترین سطح هزینه و کیفیت را ارائه می دهد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از چنین خدماتی جهت نگهداری ویلا و منازل این است که شما از خدماتی همچون خشکشویی، پذیرایی، پرداخت قبوض، انجام خریدهای فصلی و روزانه و ... بهره مند می گردید. این در حالی است که افراد متفرقه قابلیت ارائه این خدامت را دارا نمی باشند. فرقی نمی کند کجای ایران باشید و چه زمانی قصد استفاده از ویلای خود را دارید. اگر امکان یا حوصله دسترسی به اینترنت هم ندارید، پشتیبانی مهام ویلا ۲۴ ساعته آمادگی دارد سفارشات شما را ثبت کند و راهنمایی لازم را به شما ارائه دهد. کافی است با شماره ۰۹۰۱۲۳۹۷۶۵۰ تماس بگیرید.

وجود مهام ویلا برای ایجاد اعتماد و تجربه حس آرامش برای مالکان ویلا و منازل است. فرقی نمی کند فضای داخل یا محوطه ویلا نیاز به نظافت داشته باشد، تعمیرات خاصی لازم باشد، باغبانی یا نگهداری از فضای سبز مورد نیاز شما باشد، با چند کلیک ساده سفارش ثبت شده و با انتخاب بهترین پکیج از دست تمام مشکلات و نگرانی های مرتبط با ویلای خود خلاص می شوید و از این پس با خیال راحت و انگیزه بیشتر به مسافرت خواهید رفت. شما به تفریح و گردش و خانواده خود برسید و مهام ویلا صمیمانه به شما می گوید " به خانه خوش آمدید"

تا فراموش نشده بگوییم که تیم مهام ویلا به سرعت و با برنامه ریزی خاصی در حال توسعه است و به زودی علاوه بر شهرهای مازندران، در کیش و چند شهر دیگر نیز قادر به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

برای بازدید از سایت مهام ویلا و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..