دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فاناتیک ترکیه خبر داد؛

نشریه ترکیه‌ای فاناتیک اعلام کرد مصطفی دنیزلی هدایت تیم تراکتورسازی را پذیرفته است.
نشریه ترکیه‌ای فاناتیک اعلام کرد مصطفی دنیزلی هدایت تیم تراکتورسازی را پذیرفته است.

به گزارش امروز آنلاین، نمایندگان باشگاه تراکتورسازی امروز مجددا برای تعیین جانشین یحیی گل‌محمدی و مشخص کردن وضعیت سرمربی تیمشان راهی ترکیه شدند تا مذاکرات جدی‌تری از قبل با مصطفی دنیزلی داشته باشند و در صورت عدم توافق با وی، با ارسون یانال دومین گزینه مد نظرشان صحبت‌هایشان را پیش ببرند.

شانس بالای مربیان ترکیه‌ای برای حضور در تراکتورسازی مورد توجه رسانه های این کشور نیز قرار گرفته و حالا یکی از نشریات معتبر ترک خبر داد توافق پیرامون این موضوع صورت گرفته است.

نشریه ترکیه‌ای فاناتیک اعلام کرد مصطفی دنیزلی هدایت تیم تراکتورسازی تبریز را برعهده گرفته و مجددا به لیگ برتر ایران باز خواهد گشت.

این نشریه در کنار عنوان نمودن جایگاه جدولی تراکتورسازی و وضعیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، تایید کرده مذاکرات روزهای اخیر باشگاه ایرانی با دنیزلی به نتیجه رسیده و سرمربی اسبق پرسپولیس با قراردادی به ارزش ۴۰۰ هزار دلار تا پایان فصل هدایت سرخ پوشان تبریزی را عهده‌دار شده است.

امروز در اخبار آمده بود که باشگاه تراکتورسازی پیشنهادی ۳۰۰ هزار دلاری به همراه آپشن‌هایی که مبلغ قرارداد مصطفی دنیزلی تا پایان فصل را به ۵۵۰ هزار دلار هم افزایش می‌دهد به او ارائه کرده؛ ولی نشریه ترکیه‌ای فاناتیک خبر از توافق ۴۰۰ هزار دلاری بین طرفین داده است.

منبع: varzesh3.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..