یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

خبرهایی درباره اخراج کمال کامیابی نیا از سوی سرمربی پرسپولیس به گوش می رسد؛ اما این خبرها تا چه حد صحت دارد؟!
خبرهایی درباره اخراج کمال کامیابی نیا از سوی سرمربی پرسپولیس به گوش می رسد؛ اما این خبرها تا چه حد صحت دارد؟!

به گزارش امروز آنلاین به نقل از ایران آنلاین، بر اساس برخی گزارش های رسیده، برانکو اعلام کرده هافبک تیمش تا اطلاع ثانوی حق شرکت در تمرینات سرخپوشان را نخواهد داشت تا از این به بعد به خودش اجازه ندهد کار غیرحرفه‌ای انجام داده و به خودش و پتیم ضربه بزند.
بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه ها، قرار است این بازیکن به زودی در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس هم حاضر شود و پاسخگوی کار غیر حرفه‌ای خود که منجر به مصدومیتش شده، باشد.
این در حالی است که افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، این خبر را رد و عنوان کرده کامیابی‌نیا به تیم باز خواهد گشت. پیروانی در گفت‌وگویی که با ایسنا داشته درباره این موضوع اظهار کرد: خبر اخراج کامیابی‌نیا از سوی برانکو دروغ است و چنین چیزی نیست. کامیابی‌نیا پس از دوران محرومیت در دوره مصدومیتش به تمرین بازخواهد گشت.
در همین حال سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نیز در اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: «کمال کامیابی‌نیا پس از حادثه‌ای که باعث آسیب‌دیدگی از ناحیه کتف و شانه او شد با نظر پزشک متخصص باید چند روزی را به استراحت مطلق اختصاص دهد. این مساله شایعاتی را در شبکه‌های اجتماعی سبب شد که باشگاه پرسپولیس برای اطلاع هواداران، ضمن رد این موارد، اعلام می‌کند که کمال کامیابی‌نیا با توجه به استراحت مطلقی که داشت، در حال حاضر نیز طبق هماهنگی صورت گرفته بین کارلوس کی روش و افشین پیروانی، تحت نظر کادر پزشکی تیم ملی قرار دارد و پس از احراز شرایط انجام تمرین، سرخپوشان را همراهی خواهد کرد.»
به گزارش ایران آنلاین، هفته گذشته برانکو از شاگردان خود خواسته بود برای رفع خستگی بعد از تمرین راهی استخر و سونا شوند؛ اما به یک باره خبردار می شود که کمال کامیابی نیا در استخر دچار مصدومیت شدید کتف شده و به بیمارستان انتقال پیدا کرده است. سرمربی پرسپولیس برای اینکه چرایی این موضوع را بفهمد، سخت پیگیر این قضیه می شود. برخی همبازیان کامیابی نیا شیرجه زدن از تخته شیرجه را دلیل مصدومیت کمال عنوان کردند که برانکو را قانع نکرد و او به شدت از اینکه چرا هافبک ملی پوش تیمش چنین اقدام آماتوری را انجام داده و هم به خودش و هم به پرسپولیس ضربه زد شاکی شد.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..