چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

روزنامه نیویورکر فاش کرد که دونالد ترامپ حدود ۹ ماه با یک مدل نشریه مستهجن رابطه نامشروع داشته است.
روزنامه نیویورکر فاش کرد که دونالد ترامپ حدود ۹ ماه با یک مدل نشریه مستهجن رابطه نامشروع داشته است.

روزنامه نیویورکر به تازگی در مطلبی فاش کرده است که «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا با «کارن مک دوگال»، مدل سابق مجله مستهجن «پلی بوی» رابطه نامشروع داشته است و یک شرکت چاپ حامی رئیس جمهور آمریکا به وی ۱۵۰ هزار دلار بابت خریدن حق چاپ این قضیه پرداخت کرده است.

این موضوع نخستین بار در نوامبر سال ۲۰۱۶ در نشریه وال استریت ژورنال منتشر شد؛ اما در آن زمان مک دوگال هیچ واکنشی به این خبر نشان نداد.

به نوشته نیویورکر و بر اساس یادداشت های شخصی این مدل بدنام، ترامپ در ژوئن ۲۰۰۶ با کارن مک دوگال در یک جشن در لس آنجلس آشنا شده و از آن زمان وارد رابطه نامشروع با او شده است (یعنی زمانی که ملانیا ترامپ به تازگی بارون را به دنیا آورده است). روزنامه نیویورکر ۸ صفحه از یادداشت‌های دست نویس مک دوگال در اختیار دارد که جزئیات کاملی درباره رابطه نامشروع وی با ترامپ ارائه کرده است. خود مک دوگال هم صحت این یادداشت را تأیید کرده است.

مک دوگال در این یادداشت ۸ صفحه ای نوشته است که ترامپ خیلی زود به او علاقه مند شده است به گونه ای که یکی از دوستانش در مهمانی به او گفته است: «ترامپ خیلی از تو خوشش آمده است. فکر کنم همسر بعدی او تو باشی.»

مک دوگال در این یادداشت تأیید کرده است که حدود ۹ ماه با ترامپ رابطه داشته است و در هتل «بوری هیلز» در کالیفرنیا با او ملاقات می کرده است.

وی همچنین اعلام کرد که در یک مهمانی دیگر ترامپ، او را به پسرانش معرفی کرده است؛ اما پس از ۹ ماه در آوریل ۲۰۰۷ به رابطه اش با ترامپ پایان داده است؛ زیرا او اظهاراتی نژادپرستانه علیه سیاه پوستان و یکی از دوستانش مطرح می کرده است.

گزارشها حاکی از آن است که در زمان رقابتهای انتخاباتی ترامپ، شرکت «امریکن میدیا» -- که به نظر می رسد از حامیان دونالد ترامپ است-- داستان رابطه این زن با ترامپ را خریداری کرده و در ازای آن به این مدل بدنام، مبلغ ۱۵۰ هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است. اما این شرکت هیچگاه چنین داستانی را علیه ترامپ چاپ نکرد.

سخنگوی کاخ سفید این اتهامات را تکذیب کرد. ترامپ هم مدعی شد که هرگز با مک دوگال ارتباطی نداشته است.

انتشار این اخبار جنجالی علیه ترامپ در حالی رخ داده است که حدود یک ماه پیش هم وال استریت ژورنال در مطلبی فاش کرد که یکی از وکلای دونالد ترامپ به یک بازیگر فیلم های مستهجن به نام «استفانی کلیفورد» به دلیل داشتن رابطه غیر اخلاقی با ترامپ، مبلغ ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت داده است. وکیل ترامپ چندی پیش تأیید کرد که چنین باجی را به استفانی کلیفورد پرداخت کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..