سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اطلاع رسانی ضعیف فدراسیون در رویداد تاریخی وزنه‌برداری

با وجود اینکه قرار است دختران وزنه‌بردار برای اولین بار در ایران به روی تخته بروند، اما اطلاع رسانی دقیقی از سوی فدراسیون انجام نگرفته است.
با وجود اینکه قرار است دختران وزنه‌بردار برای اولین بار در ایران به روی تخته بروند، اما اطلاع رسانی دقیقی از سوی فدراسیون انجام نگرفته است.

به گزارش امروز آنلاین، پس از راه اندازی وزنه برداری بانوان در ایران، قرار است برای نخستین مرتبه رکورد گیری بانوان وزنه بردار برگزار شود که در بحث راه اندازی وزنه برداری زنان اتفاق خوبی محسوب می شود.

فدراسیون وزنه برداری یک ماه و نیم پیش اعلام کرد ۱۵ و ۱۶ بهمن رکورد گیری بانوان انجام می شود اما اکنون در حالی که قرار است این رکورد گیری فردا (یکشنبه) انجام شود فدراسیون وزنه برداری اطلاع رسانی دقیقی از زمان برگزاری مسابقات و هماهنگی با خبرنگاران برای پوشش این رویداد تاریخی نکرده و مشخص نیست وضعیت حضور اصحاب رسانه به چه صورت است و رکورد گیری نیز از چه ساعتی آغاز و چه ساعتی به پایان می‌رسد.

انتظار می رفت فدراسیون وزنه برداری که قرار است چنین اتفاق مهمی را در بخش بانوان رقم بزند، قوی تر عمل کند تا پوشش رسانه ای خوبی از این رکورد گیری به عمل آید اما تا این لحظه ساعت برگزاری رکوردگیری و حتی اینکه امکان حضور خبرنگارها وجود دارد یا خیر اطلاع رسانی نشده است.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..