دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ ۲۵ مارس ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شکست جزیی از فوتبال و کار ماست

سرمربی پرسپولیس می گوید که گل احمدزاده راه برد را به این تیم نشان داد.
سرمربی پرسپولیس می گوید که گل احمدزاده راه برد را به این تیم نشان داد.

به گزارش امروز آنلاین، برانکو بعد از کسب سه امتیاز دیدار با الوصل و پایان موفق دور رفت در نشست خبری گفت: در ابتدا خیلی راضی‌ام از این برد. چون برای ما این بازی خیلی مهم بود و به بازیکنان برای برد و بازی درخشان‌شان تبریک می‌گویم. هواداران شادی را برگرداندند. خوشحالم که خیلی زود پس از شکست برابر استقلال به خودمان برگشتیم. امروز شخصیت یک تیم بزرگ را نشان دادیم.

سرمربی پرسپولیس با تبریک به فرشاد احمدزاده زننده نخستین گل پرسپولیس مقابل الوصل گفت: گل فرشاد، راه را برای پیروزی ما نشان داد.

او درباره بار روانی سنگینی که بعد از باخت در داربی روی دوش پرسپولیس قرار گرفته بود، گفت: طبیعی است که همه هواداران دنیا دنبال برد هستند اما این ورزش است. تیمی وجود ندارد که در همه بازی‌ها پیروز شود. می‌دانم که در سه سال گذشته هواداران ما به صحنه‌های شادی عادت کرده‌اند. همان طور که قبل و بعد از بازی با استقلال گفتم هرگز از رفتار بازیکنانم گلایه نمی‌کنم. طبیعی است که لحظات و صحنه‌هایی وجود دارد که تیم‌مان ضعیف است اما واقعیت این است که بازیکنان ما در سه سال ا خیر صحنه‌های بسیار خوبی را خلق کرده‌اند و نتایج بسیار خوبی را گرفته‌اند.

برانکو تاکید کرد: هیچ کس حق ندارد به خاطر یک شکست ناراحت شود. من درک می‌کنم که شور و شوق در بازی داربی بسیار بالاست. این بازی مانند قهرمانی است. من بعد از بازی به بازیکنانم تبریک گفتم اما شکست جزئی از کار است.

سرمربی کروات پرسپولیس درباره تغییر سیستم بازی تیمش مقابل الوصل امارات اظهار کرد: ویژگی تیم ما این است که به راحتی می‌توانیم از سیستمی به سیستم دیگر تغییر کار بدهیم. بازیکنان پست‌های اصلی خود را دارند اما تغییر روش و تغییر دادن سیستم بازی بستگی به کیفیت بازیکنان دارد. ما با هر دو سیستم ۲-۴-۴ خطی و لوزی بازی‌ها را می‌بریم و نتیجه لازم را کسب می‌کنیم. طبیعی است که کیفیت بازیکنان، نوع سیستم را انتخاب می‌کند. خودتان دیدید که دو گل زدیم و ۷-۸ موقعیت گل بسیار خوب داشتیم. باید بعضی بازیکنان را به فرم ایده‌آل برسانیم. مثلا نوراللهی بیش از یک سال و نیم است که بازی‌های زیادی انجام نداده است. ما هنوز ۱۰ بازی دیگر تا پایان فصل داریم.

او درباره غیبت برخی از بازیکنان الوصل در این دیدار گفت:چند بازیکن ما هم در این دیدار نبودند اما غیبت بازیکنان الوصل مشکل ما نیست. قطعا در نبود بازیکنان کار ما سخت است و هیچ شکی در این موضوع وجود ندارد.

 

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..