شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ۲۳ مارس ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کمتر از سه ماه به جام جهانی فوتبال در روسیه زمان باقی است اما همچنان با مشکلات درونی، دروغ ها و تهمت ها مواجه هستیم. ما در چند ماه اخیر دچار مشکلاتی بودیم؛ از طریق تلفن و ایمیل تهدید شده ایم و دیگر کافی است.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کمتر از سه ماه به جام جهانی فوتبال در روسیه زمان باقی است اما همچنان با مشکلات درونی، دروغ ها و تهمت ها مواجه هستیم. ما در چند ماه اخیر دچار مشکلاتی بودیم؛ از طریق تلفن و ایمیل تهدید شده ایم و دیگر کافی است.

به گزارش امروز آنلاین، کارلوس کی روش عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی مقابل سیرالئون اظهار داشت: ما دیدار تمرینی خوبی برابر سیرالئون پشت سر گذاشتیم. بار دیگر شاهد نگرش و رفتار خوب بازیکنان تیم ملی با توجه به مشکلات بودیم و بازیکنان نشان دادند آماده قربانی کردن خود برای تیم ملی هستند و فوتبال با کیفیتی بازی کردند.

وی ادامه داد: در درجه دوم باید از تیم سیرالئون تشکر کنم که با سفری طولانی به تهران آمدند تا بازی دوستانه ای را با ما برگزار کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: از جانب مهدی تاج و فدراسیون فوتبال، از تمام کادر تیم ملی و افرادی که برای تیم ملی کار می کنند، تشکر کنم. بدون همکاری آنها امکان برگزاری این دیدار میسر نبود.

وی افزود: طبق معمول برخی از افراد فقط حرف می زنند و به مسیر خود ادامه می دهند و ما نیز مسیر خودمان را طی می کنیم.

کی روش درباره کیفیت تیم سیرالئون و تعطیلی لیگ این کشور به دلیل بیماری ابولا گفت: بدون شک این طور نیست. ما به تنهایی تصمیم نمی گیریم؛ AFC و فیفا و دو فدراسیون فوتبال ایران و سیرالئون نیز در تصمیم گیری ها دخیل هستند.

وی افزود: از این بازی تمرینی خوشحالم و قدم بعدی ما رسیدن به سطح بین المللی است و به طور حتم باید جلسات تمرینی بیشتری را پشت سر بگذاریم.

کی روش اظهار کرد: نمی توانیم توقع داشته باشیم همه بازی ها به سمت و سویی که می خواهیم پیش برود و برای هر بازی برنامه خاص خودش را داریم.

وی با بیان اینکه دیدار امروز خارج از روز فیفا بود، گفت: برای ٢٠ کشور دعوت نامه فرستادیم اما سیرالئون آمادگی خود را با بازیکنان داخلی اش اعلام کرد و ما هم می خواستیم نوع و شیوه جدیدی از فوتبال را تجربه کنیم.

وی ادامه داد: ما برنامه های مدون و دقیق خود را داریم و هر روز سعی می کنیم رو به جلو رفته و پیشرفت کنیم؛ این طور به نظر می رسد که رسانه ها در ایران خوشحال و راضی نیستند.

وی افزود: ایران تیم اول آسیاست و در چند سال اخیر نباخته است ولی شما راضی نیستید! ما در چند ماه اخیر دچار مشکلاتی بودیم؛ از طریق تلفن و ایمیل تهدید شده ایم و دیگر کافی است.

وی افزود: باید کمی به جایگاهی که داریم افتخار کنیم. کمتر از سه ماه به جام جهانی زمان باقی است و ما با مشکلات درونی، دروغ ها و تهمت ها مواجه هستیم. آیا رفتار حرفه ای من را بعد از ٧ سال زیر سوال می برید؟ آیا فدراسیون را زیر سوال می برید؟ بگذارید بازیکنان کار خودشان را به خوبی انجام دهند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری درباره اینکه نفراتی که امروز به میدان رفتند چقدر شانس حضور در جام جهانی را دارند، گفت: بیشتر بازیکنان اصلی ما در خارج از کشور بازی می کنند؛ امروز رامین رضاییان و کاوه رضایی هم به دلیل تغییر برنامه لیگ بلژیک حضور داشتند؛ همچنین مرتضی پورعلی گنجی و مهدی طارمی هم از قطر زودتر برگشتند.

کی روش ادامه داد: من کم و بیش با ٣۵ بازیکن در حال کار هستم و در هر پست ٣ بازیکن و در پست دروازه بانی ۵ بازیکن در اختیار دارم. البته لیست ما هنوز باز است و در ٣٠ روز آینده لیست نهایی را اعلام خواهم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: در حال حاضر ١۶ بازیکن داریم که در خارج بازی می کنند اما به این معنا نیست که همه آنها عضو تیم ملی باشند؛ با توجه به تجربه ٧ سال در ایران می توانم بگویم بین ۶٠ تا ۶۵ درصد لیست ٢۴ نفره ما بسته شده ولی احتمال مصدومیت یا افت وجود دارد. همه بازیکنان مستحق کار با ما هستند. برنامه های من تا خرداد ماه سال آینده این طور خواهد بود.

وی ادامه داد: برای مثال ٧ سال پیش به ایران آمدم، یک دروازه بان داشتیم که ١٢٠ دیدار ملی داشت و دروازه بان دوم دیدار ملی نداشت اما امروز ۵ دروازه بان داریم که آمادگی حضور در جام جهانی را دارند. ٧ سال پیش اگر رضا قوچان نژاد نبود نمی دانستیم چه کنیم اما امروز کاوه رضایی، انصاری فر، علیپور، سردار آزمون را داریم اما هنوز شما راضی نیستید. افرادی که گویا شما را خوشحال می کنند افرادی هستند که در پشت صحنه دروغ پردازی می کنند.

کی روش همچنین گفت: از علی جوادی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال و محسن معتمدکیا مدیر رسانه ای تیم ملی می خواهم که همه رسانه ها را به رختکن بیاورند تا ببینید که همه بازیکنان خوشحال هستند. من و بازیکنان هنوز حقوق نگرفته ایم اما خوشحال هستیم. از محسن معتمدکیا می خواهم نسخه ای از قراداد من را در اختیار رسانه ها قرار دهد زیرا این قرارداد به تایید دولت و فدراسیون رسیده است.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه دغدغه هاییش برای آماده سازی تیم ملی چیست، گفت: من دغدغه ای ندارم و تنها کسانی که دغدغه دارند اهالی رسانه هستند. افرادی که تهدید می کنند باید تهدیدهای خود را رودررو انجام دهند. ما ١٠ مربی داریم که همه آنها مدرک و تحصیلات دارند. برادر من در تیم من نیست. پسر خوانده و پسر عمه و پسر دایی من عضو کادر تیم ملی نیستند، اما ای کاش کسانی که با من کار می کنند برادر، پسر خوانده و پسر عمه و دایی من بودند. ما برادر نیستیم اما مثل برادر با هم کار می کنیم. این افراد بین ١٨ تا ٢٠ ساعت در روز کار می کنند. هفت روز هفته و بدون تعطیلات در حال کار هستند و اگر کسی با این افراد مشکل دارد، با من مشکل دارد.

وی درباره تمدید قراردادش تا پایان جام ملت های آسیا نیز اظهار داشت: تنها چیزی که می توانم بگویم این است که در درجه اول تاج رسما این پیشنهاد را به من داده است. این باعث سربلندی و افتخار من است و نشان می دهد دستاوردهای ما دیده شده است. امروز زمان تمرکز بر روی جام جهانی است. مهم ترین مطلب این است که آرزوی سلامتی و پیروزی برای نوروز برای تمام ایرانیان را دارم. خوشحال باشید. من چیزی برای پنهان کردن ندارم.

منبع: irna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..