دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ ۲۵ مارس ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رییس جمهوری کشورمان، بررسی وضعیت اجرایی ۲۳ طرح مصوب دور نخست سفر استانی به آذربایجان شرقی را هدف اصلی سفر امروز خود به تبریز خواند و گفت: در این سفر نواقص اجرای این مصوبات پیگیری می شود.
رییس جمهوری کشورمان، بررسی وضعیت اجرایی ۲۳ طرح مصوب دور نخست سفر استانی به آذربایجان شرقی را هدف اصلی سفر امروز خود به تبریز خواند و گفت: در این سفر نواقص اجرای این مصوبات پیگیری می شود.

به گزارش امروز آنلاین، حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در بدو ورود به تبریز در فرودگاه شهید مدنی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: بسیار خوشحالم که خداوند به من و همراهانم توفیق داد در ماه پربرکت شعبان امروز و فردا میهمان مردم غیورو دلاور آذربایجان به ویژه تبریز باشیم.

وی افزود: در این سفر وضعیت مصوبات سفر قبلی بررسی می شود تا ببینیم چقدر از آنها اجرایی و چقدر اجرایی نشده است و دلیل طرح های باقیمانده و چگونگی اتمام آنها نیز بحث خواهد شد.

وی اضافه کرد: اولین هدف این دور از سفر این است که اگر وعده ای داده ایم، بررسی کنیم که عملیات اجرایی آنها در چه حالی است.

رییس جمهوری کشورمان ادامه داد: طرح ها و برنامه هایی است که برای امسال و دو سال آینده برای اجرایی شدن مورد نظر است و این طرح ها امروز در شورای اداری مطرح می شود.

وی با تبریک انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ گفت: فردا در آیین افتتاح رسمی این رویداد مهم شرکت می کنم.

روحانی تشریح کرد: جای خوشحالی است که جهان اسلام تبریز را به عنوان یک شهر تاریخی به عنوان پایتخت گردشگری خود در سال ۲۰۱۸ انتخاب کرده است.

وی افزود: امروز هم چنین با مسوولان استانی، طرح های توسعه آذربایجان شرقی بررسی می شود.

رییس جمهوری کشورمان امروز در راستای دور دوم سفرهای استانی و برای شرکت در آیین افتتاح رسمی رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ به آذربایجان شرقی سفر کرده است.

در این سفر ۶ هزار میلیارد تومان طرح عمرانی و خدماتی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

در سفر قبلی رییس جمهوری کشورمان به آذربایجان شرقی در اواخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ شمسی ۲۳ طرح با ۹۴۵ میلیارد تومان اعتبار مصوب شد.

منبع: irna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..