دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸ مارس ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مورل می گوید قانون فعلی بیش از حد مبهم است و رابطه جنسی با حیوانات را محدود به انجام عمل جنسی با آنها می کند و دیگر اقسام آزار جنسی را در نظر نگرفته است
مورل می گوید قانون فعلی بیش از حد مبهم است و رابطه جنسی با حیوانات را محدود به انجام عمل جنسی با آنها می کند و دیگر اقسام آزار جنسی را در نظر نگرفته است

لایحه ممنوعیت رابطه جنسی با حیوانات با ۲۵ رای موافق و ۱۰ رای مخالف در سنای ایالت لوئیزیانا تصویب شد. براساس این لایحه که نیاز به تصویب مجلس نمایندگان ایالت هم دارد، فردی که سوء استفاده جنسی از حیوانات داشته باشد، در وهله اول مالکیت آن حیوان از وی سلب خواهد شد و در آینده هم نمی تواند حیوان خانگی داشته باشد.

به گزارش عصر ایران به نقل از ایندیپندنت، این لایحه که «جرایم علیه طبیعت» را شامل می شود، پیش از این هم به تصویب رسیده بود امابه خاطر بندهایی که درباره رابطه جنسی میان انسان ها داشت در سال ۲۰۰۳ توسط دیوان عالی غیر قانونی تشخیص داده شد.

جی پی مورل، سناتور ایالتی که طراح این لایحه است هدف از پیشنهاد این لایحه را ارائه تعریفی جامع تر و دقیق تردرباره رابطه جنسی با حیوانات و سوء استفاده جنسی از آنها و غیرقانونی کردن این قبیل اقدامات ذکر می کند.

مخالفت جمهوری خواهان با ممنوعیت رابطه جنسی با حیوانات

مورل می گوید قانون فعلی بیش از حد مبهم است و رابطه جنسی با حیوانات را محدود به انجام عمل جنسی با آنها می کند و دیگر اقسام آزار جنسی را در نظر نگرفته است.

براساس لایجه جدید که SB236 نام دارد، هر شخصی که «ارتباط جنسی با حیوان» داشته باشد یا آگاهانه در آزار جنسی یک حیوان مشارکت داشته باشد، مجرم خواهد بود.

مورل قبل از رای گیری خطاب به همکارانش گفت: «خدا این اجازه را به شما نداده که با این لایحه مخالفت کنید.»

با این حال ۱۰ سناتور که همگی جمهوری خواه هستند به این لایحه رای مخالف دادند. در میان مخالفان رئیس سنای ایالتی؛ جان آلاریو هم قرار دارد که به همراه برت الین، دن کلیتور، جک داناهوی، جیم فنین، رایان گتی، جرالد لانگ، بث میزل، جاناتان پری و نیل ریسر با این لایحه مخالفت کردند.

جنی میلز، رئیس مجمع محافظه کار خانواده لوئیزیانا اشاره ای به دلیل مخالفت جمهوری خواهان با این لایحه داشته است. میلز می گوید: «ما معتقدیم قانون فعلی لوئیزیانا درست است و منعکس کننده ارزش های شهروندان ایالت است. آخرین چیزی که ما به آن نیاز داریم، اضافه شدن یک قانون دیگر در کتاب قوانین است.»

آقای میلز به روزنامه تایمز پیکایون گفته بود اگر آقای مورل به دنبال این است که در نهایت به قوانین ضد انحراف جنسی (لواط) ایالت، خدشه ای وارد کند و آن را تغییر دهد، مجمع خانواده لوئیزیانا با آن مخالفت خواهد کرد.

منبع: asriran.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..