دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸ مارس ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران،گفت:مقصر همه این اتفاقات AFC است چون آنها برنامه‌ریزی کردند و آنها هستند که باعث شدند به بازیکنان حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فشار وارد شود.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران،گفت:مقصر همه این اتفاقات AFC است چون آنها برنامه‌ریزی کردند و آنها هستند که باعث شدند به بازیکنان حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فشار وارد شود.

 کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که در بازی پرسپولیس مشخص شد دغدغه او در مورد بازیکنان درست است،‌گفت: در هفت سال گذشته سعی کردم مثال خوبی باشم در این مورد که در مورد یک باشگاه و یک مربی هیچوقت صحبت نکنم و سعی کردم این موضوع را زیر پا نگذارم.

کی روش افزود: مهمترین موضوع فعلی بحث سلامتی دوست عزیزم فرگوسن است. امیدوارم او هر چه زودتر به بهبودی برسد، نوع جنگیدن او با این بیماری و حمایتی که خانواده‌اش انجام داده است را تحسین می‌کنم، امروز خبرهای خوبی شنیدیم که حال او بهتر است.

کی‌روش در ادامه صحبت‌های خود تأکید کرد: با کمال احترام و خضوع می‌گویم بازیکنانی که در لیگ داخلی ایران مشغول فعالیت هستند نیاز به آماده‌سازی خاص برای رسیدن به آمادگی جهت حضور در جام‌جهانی دارند این نظر خاضعانه من است.

خبرنگاری در خصوص اینکه با صحبت‌هایی که طی چند روز گذشته مطرح شده ظاهراً شما دیگر در جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی نیستید که کی‌روش پاسخ داد: این مسأله ربطی به صحبت‌های امروز ما ندارد و بحثی است که به زمان دیگری مربوط است.ما در حال حاضر کارهای مهمتری مثل اردوی آماده سازی تیم ملی داریم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا از شرایط آماده‌سازی تیم ملی راضی هستید یا خیر، گفت: رقبا کم‌کم آماده می‌شوند و ما هم یک آماده‌سازی فوق‌العاده داریم و مستحق یک نتیجه فوق‌العاده هستیم. وقتی آماده‌سازی بد باشد باید منتظر نتایج بد هم بود. بعضی مواقع ممکن است در آماده‌سازی بد یک جایزه هم بگیرید ولی همیشه نباید منتظر جایزه‌ها و کادوهایی باشیم که از طرف خدا داده می‌شود در واقع باید نگاه واقع‌گرایانه داشته باشیم.

وی تأکید کرد: چندی قبل مصاحبه‌ای از کرانچار خواندم که گفته بود کی‌روش بعد از مسابقات لیگ برتر (یعنی بعد از ۷ اردیبهشت ماه که لیگ تمام می‌شود) فرصت کافی برای آماده‌سازی تیم ملی دارد ولی دیدید که لیگ تمام شد و این اتفاق نیفتاد. البته شاید فقط من اشتباه می‌کنم چون فقط ۳۷ سال تجربه مربی‌گری در سطح اول فوتبال را دارم و فقط تجربه ۴ دوره حضور در جام جهانی را داشتم. اینها درست است شاید من اشتباه می‌کنم!

سرمربی تیم ملی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: من پرتغال، رئال و منچستر را تمرین دادم و سرعت آنها را دیده‌ام، این سرعت با لیگ داخلی ما فرق دارد. وقتی شما بازی رئال را از تلویزیون می‌بینید شاید فکر کنید سرعت بازی کم است اما این‌طور نیست باید این مسأله را از نزدیک مشاهده کرد. شاید پسر من هم بتواند گاهی در پلی‌استیشن بارسلونا را شکست دهد.

وی در ادامه در پاسخ به این سؤال که چرا با وجود محرومیت سیدجلال حسینی برانکو او را همراه با تیم به امارات برد، خاطرنشان کرد: این سؤال‌ها را از ریاست فدراسیون بپرسید، نمی‌خواهم درگیر مسائلی شوم که با باشگاه‌ها و مربی مشکل‌ساز شود. نمی‌خواهم جزئی از این بحث باشم، شرایط دشواری برای همه ما وجود دارد. هیچ کسی در ایران دلسوزتر از من برای باشگاه‌ها نبود، دو سال قبل برنامه AFC را کامل مطالعه کردم و از برنامه آنها در AFC دفاع کردم. هیچ کسی مثل من این کار را نکرد. باز هم تکرار می‌کنم مسبب اصلی این مشکل AFC است به این خاطر که ما زیر چتر دیکتاتوری مسئولان AFC قرار گرفتیم. منافع فوتبال در کار نیست. اگر فوتبالی نگاه می‌شد مسابقات یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نباید در این مقطع انجام می‌شد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..