دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۲ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از فوت راکب موتورسیکلت بر اثر تصادف در خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.
جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از فوت راکب موتورسیکلت بر اثر تصادف در خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.

سرهنگ اوتادی جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از یک تصادف فوتی در روز گذشته خبر داد و اظهار کرد: یک موتورسیکلت در ساعت ۱۳:۴۰ روز گذشته در محور جنوب به شمال خیابان ولیعصر(عج) نرسیده به میدان ونک در حال حرکت بوده که موتورسیکلت دیگری که در مسیر شمال به جنوب عادی لاین عادی در حال حرکت خلاف جهت بوده، یکباره به خط ویژه گردش می‌کند و با موتورسیکلت مذکور برخورد می‌کند. متأسفانه در تصادف این دو موتورسیکلت یکی از راکبین فوت می‌کند.

سرهنگ اوتادی به راکبان موتورسیکلت توصیه کرد: از تردد در خطوط ویژه جداً پرهیز کنند و همچنین از حرکت در خلاف جهت و گردش‌های غلط خودداری کنند. همچنین لازم است موتورسیکلت‌سواران رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به‌ صورت جدی مد نظر خود قرار دهند و حتماً از کلاه ایمنی استفاده کنند.

جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین درباره وضعیت ترافیکی شهر تهران در روز جاری اظهار داشت: در محور غرب به شرق بزرگراه همت و حکیم، محور شرق به غرب بزرگراه‌های رسالت، زین‌الدین و بابایی، محور جنوب به شمال بزرگراه نواب از پل ۹ دی تا ورودی تونل توحید، محور غرب به شرق جاده مخصوص کرج و آزادراه تهران-کرج بار ترافیکی صبحگاهی وجود دارد.

وی با اشاره به بارش باران در روز جاری گفت: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در سطح معابر شهری حضور دارند و کنترل‌های لازم را انجام می‌دهند و نسبت به تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه اقدام می‌کنند. به رانندگان توصیه می‌شود با توجه به لغزنده بودن معابر، سرعت مطمئنه را رعایت کنند، با احتیاط حرکت کرده و فاصله طولی را نیز رعایت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..