دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۲ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها
مسابقه عکاسی امروز آنلاین: عکس کودک
دومین دوره مسابقه عکس امروز آنلاین از اول مرداد با “موضوع کودک” آغاز شده است. شما می توانید با ارسال یک عکس پرتره کودک (چهره کودکان تا ۷ سال) در این رقابت دیدنی شرکت کنید. جایزه این مسابقه دو عدد آیفون ۶s است. لطفا پیش از ارسال عکس، قوانین مسابقه را مطالعه نمایید و از واجد شرایط بودنِ عکس خود اطمینان حاصل کنید. جایزه اول به صاحب عکسی که حائز بیشترین آرا شود تعلق میگیرد و دومین جایزه به یکی از عکس های دوم تا بیستم که هیئت داوران انتخاب می کند اهدا خواهد شد.
 • شرکت در مسابقه برای عموم مردم آزاد است.
 • عکس ارسالی می‌تواند با موبایل و یا دوربین عکاسی گرفته شده باشد.
 • عکس ارسالی نباید در فضای دیگری منتشر شده باشد.
 • عکس‌هایی که فاقد حداقل کیفیت لازم باشند در مسابقه شرکت داده نمی‌شوند.
 • فقط آثاری در مسابقه شرکت داده خواهند شد که با موازین شرعی و عرفی کشور عزیزمان ایران همخوانی دارند.
 • کلیه مسائل حقوقی عکسِ ارسالی بر عهده‌ی شرکت کننده است.
 • عکس‌ها باید در قالب فایل‌های JPG و یا PNG باشد.
 • حجم عکس ارسالی نباید بیشتر از ۴ مگابایت باشد.
 • وجود قاب دور عکس و یا متن و آرم روی عکس و شرایطی از این قبیل باعث می شود اثر شما در مسابقه شرکت داده نشود.
 • جایزه فقط به خالق و یا صاحب‌امتیاز عکس ارسالی اهدا می شود.

در صورتی که قبلا عکس خود را ارسال کرده اید، می توانید از طریق صفحه فرم پیگیری عکس ارسالی، موقعیت عکس خود را بررسی نمایید.

توضیح امروز آنلاین:
برداشتن و گذاشتن عکس لیدا برای اطمینان از رای های بدست آمده بود و با کنترل آی پی های رای داده شده این اطمینان بدست آمد که آی پی ها متفاوت بوده و صاحب عکس با اشتراک عکس در شبکه های اجتماعی و ارسال لینک این تعداد رای جمع کرده است بنابراین دوباره این عکس به مسابقه برگشت داده شد.
از آنجاییکه ما اعلام نکرده بودیم که عکس ارسالی نباید از عکس چاپ شده عکاسی مجدد شده باشد علیرغم اینکه این عکس از روی عکس دیگر عکاسی شده اخلاقا نمیتوانستیم آن را از شرکت در مسابقه محروم کنیم. همچنین برای اینکه دیگر عزیزان شرکت کننده انگیزه لازم برای شرکت در مسابقه و ادامه رقابت را داشته باشند امروز آنلاین تصمیم گرفت یک آیفون ۶ اس دیگر به جایزه قبلی اضافه کرده و به حائزین بیشترین آرا از رتبه ۲ تا ۲۰ و به انتخاب هیئت داوران از میان این ۱۹ عکس جایزه دوم را اعطا کند ، از آنجا که ملاک انتخاب هیئت داوران فرم، ترکیب، ابعاد هنری و زیبایی تصویر خواهد بود انشاالله که زیباترین و هنری ترین عکس شرکت کننده در این مرحله انتخاب شود.
از آنجا که ما تجربه اجرای این گونه مسابقات را نداشتیم طبیعی است که این گونه کاستی ها در ابتدای کار بروز پیدا کند ولی از این تجربه ها درس میگیریم و در مسابقات آتی طوری برنامه ریزی میکنیم که باعث تکدر خاطر بازدید کنندگان سایت و شرکت کنندگان در مسابقه نشویم، علیهذا ضمن پوزش از کسانی که آزرده شدند جایزه دوم برای جبران این آزردگی به شما عزیزان تقدیم میشود.

دیدگاه ها:

 • امروز آنلاین گفت:

  مسابقه عکس امروز آنلاین بصورت ماهانه و بطور پی در پی قرار است که انجام شود . از آنجا که امکان تامین همه نظرات میسر نیست و بهر حال همیشه عزیزانی هستند که باور دارند که شیوه دیگری اگر اجرا شود بهتر است. برای دوره سوم که شهریور ماه برگزار می شود آماده دریافت نظرات شما برای اصلاح شیوه جاری هستیم . دوستان گرامی با ابراز نظرات خود در همین صفحه ما را در جمع بندی کامل برای اجرا شدن بهتر این مسابقه یاری فرمایند . انتظار داریم بازدید کنندگان محترم ضمن برشمردن معایب و محسنات روش های گوناگون بحث ها را به سمتی پیش ببرند که به انتخاب روشی منجر شود که رضایت نسبی اکثریت شرکت کنندگان را بدست بیاوریم با سپاس

 • يه دوست گفت:

  سلام،
  ممنون از برگزاری مسابقه
  اما روند برگزیده شدن عکس بسیار نا عادلانست
  چون هرکس میتونه از طریق برنامه های شبکه اجتماعی لینک خودش رو به اشتراک بذاره و رای جمع کنه
  یعنی در واقع زیبایی عکس مهم نیست و صرف جمع اوری رای از طرق مختلف باعث برنده شدن میشود
  لطفا در انتخاب عکس برتر در داوری تجدید نظر کنید ممنون

  • علیزاده گفت:

   درود
   دوست عزیز به هر حال این مجموعه خصوصی با در نظر گرفتن جوایز ارزنده حق داره کمی هم از کاربراش بخواد تلاش کنند تا امروز آنلاین ترقی کنه... پس اصلا بد نیست تلاشی در جهت این امر صورت گیرد...

 • علیرضا گفت:

  ممنونم که لایکم میکنید.......

 • حمید گفت:

  ازهمه ی کسانی که به عکس آقاابوالفضل(شماره عکس:۲۰۹۲۵۴)رأی میدن،بی نهایت تشکروسپاسگزاری میکنم(ازدست اندرکاران سایت وزین امروزآنلاین هم بخاطراین ایده ومسابقه های جالب وجذاب عکاسی،بی نهایت تشکرمیکنم)

 • شهناز دلفانی گفت:

  با تشکر از همه دست اندرکاران که این امکان رو فراهم آوردن فقط میگم کودکان دلبند ایران زمین به هر شکل و زبان که دارید@
  عاشق همتون هستم @

 • ناصر حجازی گفت:

  "برداشتن و گذاشتن عکس لیدا برای اطمینان از رای های بدست آمده بود و با کنترل آی پی های رای داده شده این اطمینان بدست آمد که آی پی ها متفاوت بوده و صاحب عکس با اشتراک عکس در شبکه های اجتماعی و ارسال لینک این تعداد رای جمع کرده است بنابراین دوباره این عکس به مسابقه برگشت داده شد"

  دوستان بزرگواری شمارو می رساند که به دیدگاه های مردم اهمیت میدهید و ارزش قائل هستید, این که وقت گذاشته و برای ما می نویسید ارزشمند است.
  سپاس

 • حمید گفت:

  ببخشید،خواستم یه انتقادی ازشمابابت طرزقرارگرفتن عکس هاوچیدمان آنهاکنم.متاسفانه عکسهایی که رأی بیشتری آورده اندذرصفحه اول وعکسهایی که رأی کمتری آورده انددرصفحات بعدی گنجانده شده اندواین طرزقراردادن وچیدمان اشتباه عکسهاباعث شده عکسهایی که کمتررأی آورده اند،همچنان دررده های آخربمانندوامکان افزایش رأی نداشته باشند!ونیزعکسهایی که رأی بیشترآورده اند،همچنان بررأی آنهاافزوده شود!بهتراست همه عکسهادرسایزکوچکتردریک یاحداکثردوصفحه نمایش داه شوندتاکاربران ومخاطبان سایت همه عکسهارابادیدکلی نگاه کرده وبعدآنهارالایک کنند(اینطوری عدالت بین همه شرکت کنندگان اجرامیشه!)-باتشکرازعوامل سایت امروزآنلاین

  • مهدی عابدینی گفت:

   باور کنید راضی نگهداشتن همه کار فوق العاده سختی است. ما هم میخواهیم کارمان بی نقص باشد اما هرچه را که فکر میکنیم برای اجرایش باید کلی کار انجام بدهیم تا اجرا شود . مثلا یک عده معتقدند عکس های با امتیاز بیشتر بالا قرار بگیرند و عده ای دیگری مانند جنابعالی نظر دیگری دارند یک بحث این است که تمام عکس ها در یک صفحه قرار گیرد ولی محدودیت های فنی اجازه نمیدهد . بهر صورت ما از نظرات همه استفاده میکنیم و در آینده و دوره های بعد تا سرحد امکان تلاش میکنیم تا رضایت نسبی همه را جلب کنیم ولی این باور را نیز داریم که جلب رضایت همه تقریبا کار غیر ممکنی است بنابراین جلب رضایت نسبی بازدید کنندگان هم برای ما آرزوی بزرگی است

 • ناشناس گفت:

  درسته نظرات دوستان مهمه، ولی با توجه به این ک مشکلاتی در انجام رای گیری و زمان بندی و حتی قرار گیری عکس در ساید وجود داره خواهشمندیم در این سری با نظر داوران برنده های مسابقه انتخاب شود ... با تشکر

 • ? گفت:

  یکی ازدوستان دوتاعکس ارسال کرده.ایرادنداره واقعا؟

 • ناشناس گفت:

  چندتا عکسم که ارسال بشه ایرادی به نظز من مباید داشته باشه

 • بیتا گفت:

  چرا نمیتونم عکس بفرستم

 • علیرضا گفت:

  سلام. این مسابقه تا چه روزی هستش؟ چه روزی رای گیری ها تموم میشه؟

 • آرش احمدی گفت:

  سلام ببخشید چند روز برای بررسی عکس لازمه؟! یه هفته اس منتظرم عکس بچه ام رو بذارید..

 • علیرضا گفت:

  کانتر منفی رو واسه نفر اولم بزارید. اگه نزارید پس عکس خودتونه دارین روش مانور میدین.

 • الشن گفت:

  سلام
  من میخوام عکسی که گذاشتم رو تغییر بدم،چطور این کار رو انجام بدم،همینطور عنوان ونام فرستنده،چطور اینکار رو انجام بدم؟
  ممنون.

 • 1080 گفت:

  نمیتونم لایک کنم مینویسه :
  اطلاعات عکس برای پسندیدن کامل نیستند
  اشکال چیه؟؟؟؟

 • ناشناس گفت:

  آقا جریان چیه لایک نمیشه که?

 • وحید مسعودی گفت:

  سلام وخسته نباشید فراوان به امروز آنلاین
  برای ماه بعد عکس ها رو به نظرم تو کانال تلگرام امروز انلاین بزارین بهتره و رتبه بندی بر اساس بیشترین seen باشه وزیر عکس ها هم ادرس کانال و سایت هست و مخاطبین هم میتونن راحت عکساشون رو برای دیگران بفرستن هم بازدیدشون میره بالا و هم برای امروز انلاین تبلیغ میشه و دیگه جای اعتراض وجود نداره و حق کسی ضایع نمیشه،با تشکر از جناب عابدینی محترم

 • علی نثیرنژاد گفت:

  مدیر سایت لطفا رسیدگی کنید
  ما نمیتونیم به نفر اولیا برسیم
  لطفا همه اونارو از مسابقه حذف کنید
  یا اگه نه
  کلا این مسابقه رو لغو کرده و بر اساس خوب بودن عکس جایزه رو بدیت
  (هر دو جایزه رو)
  لطفا یه کاری انجام بدیت ):

  • امروز آنلاین گفت:

   سلام
   برای دور بعدی مسابقه همین کار در نظر گرفته شده که از بین ۵۰ عکسی که بیشترین رای را جمع کردند، ۱۰ عکس براساس نظر هیئت داوران انتخاب میشود که به هرکدام جوایزی تعلق خواهد گرفت.

  • امروز آنلاین گفت:

   دور بعدی مسابقه عکس امروز آنلاین از اول شهریورماه به مدت ۱۵ روز و با عنوان سفرهای تابستانی و مناظر دیدنی برگزار خواهد شد.

 • علیرضا یوسف یعقوبی گفت:

  منه شرکت کننده این همه زحمت کشیدم رای جمع کردم و رقابت سالم دارم تو مسابقه بعد قاسمی با رباط میاد یه روزه ۲۰۰۰ تا رای میزنه این طرحی که الان گذاشتین خیلی هم عالی هست ولی رای های تقلب دار هنوز پا برجاست و این در حق ما نامردیه خواهشا : از مسئولین تقاضای بازنگری در مورد رای های مورد دار رو دارم ...

  با تشکر از مدیریت سایت
  آقای عابدینی

 • علیرضا یوسف یعقوبی گفت:

  فکر کنم از همه بیشتر من عضو گیری داشتم حداقل ۲۵ نفر از دوستام رو معرفی کردم به این سایت ... ولی همش بدون منت هستش به خدا ولی حداقل به اعتراظ من یه توجه کوچیکی بکنین اگه توجه کرده باشین چند روزی هس که لایک نمیکنم چون تقلب به حدی بالا رسیده که دیگه حال آدم به هم می خوره
  بازم تشکر میکنم از دست اندرکاران این سایت مفرح و خبرگذاری آنلاینتون

 • شرکت کننده گفت:

  جناب آقای عابدینی بزگوار سلام.
  من میخواهم یک مثالی برای شما بزنم و برسم به یک موضوع.
  البته جسارت نباشه خدمت شما.
  شما تصور بفرمایید که در یک مسابقه فوتبال اعلام کنند بازیکنان می توانند با دست هم به توپ ضربه بزنند و یک تیم ۵ بر ۱ جلو بیفتد اما در دقیقه ۸۰ اعلام کنند دیگه نمی شه با دست ضربه زد! و باید حتما با پا ضربه بزنید! به تیمی که ۵ گل خورده چه فشاری می آید؟
  ما روزی که شرایط مسابقه رو دیدیم شروع کردیم با یک استراتژی رای دادیم و برای روزهای آخر برنامه داشتیم اما خب مسیر کلا عوض شد. شما گذاشتید دوستان کارهاشونو کردن به ما که رسید به یک باره دیگه نزاشتید راحت رای بدیم؟
  الان ما به کی میاد دیگه برای ما رای بده؟ کسی وقت نداره که به چندین سوال رای بده برای این که ما اول بشیم.

  خود شما قاضی آقای عابدینی این انصاف هستش که این کارو کردید؟ ما اینترت و وقتمون رو صرف چه چیزی کردیم؟ کجای دنیا همچین اتفاقی وسط یه مسابقه می افته؟ خواهشا رسیدگی کنید چون ما واقعا عصبی هستیم از این برنامه ریزی.

  من اطمینان دارم شما بدون هیچ قصدی این کارو انجام دادین اما واقعا جای تامل داره.

  ببخشید که وقت شمارو گرفتم + به امید پیشرفت این وبسایت

 • شرکت کننده گفت:

  جناب آقای عابدینی بزگوار سلام.
  من میخواهم یک مثالی برای شما بزنم و برسم به یک موضوع.
  البته جسارت نباشه خدمت شما.
  شما تصور بفرمایید که در یک مسابقه فوتبال اعلام کنند بازیکنان می توانند با دست هم به توپ ضربه بزنند و یک تیم ۵ بر ۱ جلو بیفتد اما در دقیقه ۸۰ اعلام کنند دیگه نمی شه با دست ضربه زد! و باید حتما با پا ضربه بزنید! به تیمی که ۵ گل خورده چه فشاری می آید؟
  ما روزی که شرایط مسابقه رو دیدیم شروع کردیم با یک استراتژی رای دادیم و برای روزهای آخر برنامه داشتیم اما خب مسیر کلا عوض شد. شما گذاشتید دوستان کارهاشونو کردن به ما که رسید به یک باره دیگه نزاشتید راحت رای بدیم؟
  الان ما به کی میاد دیگه برای ما رای بده؟ کسی وقت نداره که به چندین سوال رای بده برای این که ما اول بشیم.

  خود شما قاضی آقای عابدینی این انصاف هستش که این کارو کردید؟ ما اینترت و وقتمون رو صرف چه چیزی کردیم؟ کجای دنیا همچین اتفاقی وسط یه مسابقه می افته؟ خواهشا رسیدگی کنید چون ما واقعا عصبی هستیم از این برنامه ریزی.

  من اطمینان دارم شما بدون هیچ قصدی این کارو انجام دادین اما واقعا جای تامل داره.

  ببخشید که وقت شمارو گرفتم + به امید پیشرفت این وبسایت

  خواهش می کنم انتشار بدید برای نوشتن همین متن هم حدود ۲۰ دقیقه زحمت کشیدم

 • ناشناس گفت:

  سلام میشه بگید کی اسامی برندگان اعلام میشه?

 • حامد گفت:

  امیدوارم در این مسابقه دیگر شاهد تقلب نباشیم خودم دیدم یه شرکت کننده که تعداد لایکهاش حدود۲۰۰۰و خورده ای بود بعد۳ روز شد۵۰۰۰ وخورده ای واقعا شوکه شدم در مدت ۳ روز چطوری ممکنه حتی اگه شب وروزتم بزاری هزارتا نمیشه خواهشن مدیریت در حد توان پیگیری کنه متشکرم

 • فاطمه نطری گفت:

  من رباط نیستم

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..